Drukarka tekstylna EasyJet 3Informacje ogólne


Cenisz sobie swobodę ? Chciałbyś zarabiać na każdym ciekawym wydarzeniu w kraju ? To nowa drukarka EasyJet 3 jest właśnie dla Ciebie. Mamy zaszczyt ogłosić nowość w dziedzinie urządzeń do bezpośredniego, cyfrowego druku na tekstyliach jest to drukarka EasyJet 3. Urządzenie, dostępne jest w dwóch wersjach - podwójny CMYK lub CMYK + biały. EasyJet 3 konstrukcją przypomina dobrze już znany i ceniony model EasyJet 3. Jest to urządzenie kompaktowe niewielkich rozmiarów, które można z powodzeniem transportować bez żadnych trudności w rożne miejsca w razie potrzeby. Jedna osoba poradzi sobie z jej ustawieniem oraz przeniesieniem. Drukarka może pracować w trybie jednoprzebiegowym, pozwala to na nakładanie warstwy białej i kolorowej w jednym przebiegu, co zwiększa znacznie wydajność.Drukuj bez przesunięć - dokładność i powtarzalność nakładanych warstw:


Drukarka EasyJet 3 wyposażona jest w specjalnie zaprojektowany silnik zapewniający prawidłowe i bezbłędne przesuwanie się blatu, co gwarantuje jakość i powtarzalność wydruków, a co za tym idzie, praca jest bardziej wydajna, bowiem nie pojawia się problem ze źle naniesionymi wydrukami. Wysoka precyzja pozycjonowania pozwala także wyeliminować przesunięcia pomiędzy białą i kolorową warstwą.ShirtBox - szuflady ułatwiające ładowanie koszulki do drukarki:


W drukarce EasyJet 3 zastosowano opatentowany system ShirtBox, który całkowicie rozwiązuje wszystkie problemy związane z procesem ładowania koszulki do druku. Proces ten stał się szybki i prosty. Szuflada automatycznie dostosowuje się do grubości materiału, dzięki czemu nie ma potrzeby ponownego pozycjonowania drukarki do każdego rodzaju materiału. Szuflady mogą być stosowane naprzemiennie, w czasie gdy drukarka drukuje operator może przygotować kolejną szufladę z koszulką. Dzięki takiemu rozwiązaniu drukarka może zostać wprowadzona w tryb pracy ciągły, a operator może w 100% zagospodarować czas pracy. Dzięki systemowi ShirtBox całkowicie wyeliminowano błędy związane z nierównym podłożeniem koszulki, dzięki czemu ograniczono koszty związane z błędnie wykonanymi nadrukami.