BajuJet - LITE 330 PROFESJONALNA DRUKARKA DO KOSZULEK - TKANIN TEKSTYLNYCH
Drukarka BajuJET Lite 330 jest drukarką profesjonalną przeznaczoną do bezpośredniego druku cyfrowego na tkaninach. Rekomendowana ilość bawełny w drukowanej tkaninie to przynajmniej 80 %. Druk odbywa się za pomocą prostego oprogramowania „RIP”, w którym można ustawić wszelkie parametry drukowanej aplikacji czyli: jej rozmiar, położenie, jakość nadruku. Drukarką można zarządzać za pomocą komputera, tabletu lub telefonu komórkowego. Drukarka BajuJet Lite 330 drukuje czarne koszulki w jednym przebiegu. Urządzenie jest bardzo ekonomiczne w użytkowaniu, dla przykładu nadruk standardowego logo o wym. 13cm x 5cm to koszt około 4 grosze.

Inteligentna konstrukcja:
Blat do druku jest niezwykle łatwy w obsłudze, pozwala w szybki sposób załadować i przygotować materiał do druku. Posiadanie na wyposażeniu kilku blatów w sposób znaczący przyspieszy proces produkcyjny. Kolejne blaty mogą z przygotowanym materiałem mogą być w sposób ciągły podawany do maszyny.  BajuJET nie wymaga skomplikowanego procesu kalibracji oraz instalacji sterowników. Za pomocą systemu, który pracuje prosto z drukarki możemy drukować oraz zarządzać naszymi plikami graficznymi bez ryzyka ich utraty. Nasze grafiki przechowywane są wbudowanym dysku twardym o pojemności 500 GB. Drukarka może być obsługiwana z dowolnego urządzenia (laptop, PC, tablet, smartphone) podłączonego do tej samej sieci LAN. Nie ma konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania na  urządzeniach.

System obiegu atramentu białego:
W urządzeniu wykorzystywany jest magnetyczny mieszalnik farb oraz kilku kanałowa pompa tłocząca atrament. System uruchamia się automatycznie co 15 minut. Dzięki tej konstrukcji całkowicie wyklucza się możliwość pojawienia się powietrza i rozwarstwionego atramentu w wężykach i głowicy. Dampery połączone są z wężykami za pomocą specjalnego manifoldu z zaworem zwrotnym EZ. Dzięki tej konstrukcji można szybko zamknąć obieg atramentu białego a zamiast niego do obiegu pompka zacznie wtłaczać płyn czyszczący z dodatkowego zasobnika. 


Druk w jednym przebiegu:
Drukarka może pracować w trybie jednoprzebiegowym, pozwala to na nakładanie warstwy białej i kolorowej w jednym przejściu, co zwiększa znacznie wydajność.