Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna

Technologia Druku DTG

DRUKARKI UV

Profesjonalne drukarki UV i DTG

Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach dla druku UV i DTG. Nasze usługi są kompleksowe i obejmują sprzedaż profesjonalnego sprzętu, akcesoriów oraz serwis urządzeń. Bacznie śledzimy także wszelkie nowinki na rynku i staramy się jak najszybciej umożliwiać skorzystanie z nich naszym klientom.
 

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo m.in. nowoczesne maszyny drukujące, takie jak drukarki UV, które umożliwiają bezpośredni wydruk projektu na dowolnej powierzchni. Tego typu urządzenia charakteryzują się szerokim zastosowaniem – grafikę możemy w takim przypadku nanosić również na  przedmioty o niestandardowym kształcie. Posiłkując się tego rodzaju maszyną UV możemy mieć też pewność, że efekty naszej pracy będą trwałe i odporne na uszkodzenia. Wśród oferowanych przez nas maszyn znajdują się także popularne drukarki DTG do koszulek. Technologia, na której bazują służy do bezpośredniego nanoszenia cyfrowego obrazu na koszulki, torby lub innego rodzaju tekstylia. Przy użyciu urządzeń DTG w prosty i szybki sposób można także przenieść dokładnie odwzorowaną fotografię na materiał.
 

Żadna maszyna tego rodzaju nie obędzie się bez atramentu dlatego też w naszym sklepie klienci będą mogli nabyć tusze DTG oraz UV. Produkty te charakteryzują się wysoką wydajnością oraz żywymi i trwałymi kolorami. Do kontaktu zachęcamy także tych z klientów, którzy potrzebują porady w sprawie doboru odpowiedniej maszyny oraz akcesoriów. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem. Będziemy też pomocni w przypadku awarii – nasz serwis urządzeń działa nieustannie przez pięć dni w tygodniu.

 

NOWOŚCI W OFERCIE 
Marka APEX jest własnością grupy MICROTEC, która zajmuje się produkcją pras termotransferowych, drukarek UV oraz wytwarzaniem komponentów do druku transferowego. Jako jeden z nielicznych producentów sprzętu drukującego Apex posiada własną jednostkę badawczą i komórkę odpowiedzialną za rozwój technologii, która ściśle współpracuje z podobnymi organizacjami w Japoni i USA. Dzięki temu Apex jest zawsze o krok przed konkurencją. Na rynku światowym a szczególnie w Azji można znaleźć wiele firm, które starają się kopiować urządzenia produkowane przez MICROTEC, zatem firma nieustannie walczy z nieuczciwymi przedsiębiorcami. Obecnie mamy już 6 generację drukarek UV, a atrament Apex jest jednym z najlepszych na świecie. Microtec opracowało wiele opatentowanych rozwiązań, szeroko stosowanych w produkcji urządzeń do druku. Z autorskich patentów firmy Microtec korzystają takie marki jak chiński Nocai w Polsce znany pod marką Pegasus oraz HandTop. Decydując się na zakup drukarki marki Apex, mają Państwo gwarancję wysokiej jakości urządzenia i bezpieczeństwo współpracy z ogromną korporacją, która bierze czynny udział w rozwoju i kreowaniu urządzeń do druku przemysłowego. Apex oferuje pełną gamę drukarek rozpoczynając od małych drukarek używanych głównie  do druku gadżetów reklamowych, aż po duże drukarki flatbed dedykowane dla większych drukarni. 

Marka Smart Jet powstała w wyniku bliskiej współpracy pomiędzy naszą firmą, a producentem sprzętu drukującego PickJet. Produkcja sprzętu realizowana jest we Włoszech. Jako dystrybutor sprzętu DTG od ponad 10 lat możemy pochwalić się bardzo bogatym doświadczeniem oraz dogłębną znajomością technologii DTG. Nasze doświadczenie plus wykwalifikowany zespół włoskich konstruktorów z firmy PickJet oraz wsparcie programistów tworzących oprogramowanie RIP CADlink zaowocowało powstaniem kompletnej, przemyślanej drukarki DTG, która w zestawie z automatem do nakładania podkładu marki Viper oraz dedykowaną do technologii DTG prasą termotransferową HOVER tworzy idealny wręcz zestaw, który poradzi sobie z wysokonakładową produkcją. 

Image Armor to linia atramentów oraz podkładów do zdobienia materiałów tekstylnych wykorzystywanych  w technologi druku DTG. Atramenty cechują się bardzo wysoką trwałością. Według opinii naszych klientów jest to obecnie najlepszy atrament DTG dostępny na rynku. Sukcesywnie wypiera inne tego typu produkty takie jak DuPont czy Firebird. Według statystyk sprzedaży jakie prowadzimy 93% firm, które zaopatrują swoje drukarnie w atramenty i podkłady w naszej firmie z powodzeniem przelało swoje maszyny na atrament Image Armor i polecają go innym. Same produkty opracowane zostały przez firmę Image Armor LLC w USA. Produkcja jest realizowana przez zakład chemiczny w Kanadzie.


 
 
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail