CapriCorn - wszystko dla drukarni

Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach dla druku UV i DTG. Nasze usługi są kompleksowe i obejmują sprzedaż profesjonalnego sprzętu, akcesoriów oraz serwis urządzeń. Bacznie śledzimy też wszelkie nowinki na rynku i staramy się jak najszybciej umożliwiać skorzystanie z nich naszym klientom.

W asortymencie naszego sklepu znajdziecie Państwo m.in. nowoczesne maszyny drukujące, takie jak drukarki UV, które pozwolą wykonać projekt od ręki. Tego typu urządzenia charakteryzują się szerokim zastosowaniem – grafikę możemy w takim przypadku nanosić również na powierzchnie i przedmioty o niestandardowym kształcie. Posiłkując się tego rodzaju maszyną UV możemy mieć też pewność, że efekty naszej pracy będą trwałe i odporne na uszkodzenia.

Wśród naszych maszyn nalazły się też popularne drukarki DTG do koszulek. Technologia, na której bazują służy do bezpośredniego nanoszenia cyfrowego obrazu na koszulki, torby lub innego rodzaju tekstylia. Przy użyciu urządzeń DTG w prosty i szybki sposób można także przenieść dokładnie odwzorowaną fotografię na materiał.Żadna maszyna tego rodzaju nie obędzie się bez atramentu. Pomyśleliśmy i o tym, dlatego w naszym sklepie klienci będą mogli nabyć tusze DTG oraz UV. Produkty te charakteryzują się wysoką wydajnością oraz żywymi i trwałymi kolorami. Do kontaktu zachęcamy także tych z klientów, którzy potrzebują porady w sprawie doboru odpowiedniej maszyny oraz akcesoriów. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem. Będziemy też pomocni w przypadku awarii – nasz serwis urządzeń działa nieustannie przez pięć dni w tygodniu.

Czym się zajmujemy ?

Urządzenia do druku

Materiały eksploatacyjne

Serwis i szkolenia

Urządzenia do druku

Skontaktuj się!

Doradzimy w wyborze!

Nasz sklep online

Druk DTG
6 produktów
Shop Now
Atramenty DTG
Druk DTF
5 produktów
Shop Now
Druk UV
2 produktów
Shop Now
Atramenty UV
Części
9 produktów
Shop Now
Części do drukarek
Akcesoria
3 produktów
Shop Now

Nowości w sklepie