Strona główna

DTG - druk bezpośredni na koszulkach

Zobacz nasze nowości

NOWOŚCI W OFERCIE

alt

NOWOŚĆ OD APEX JET.
 Najnowsza drukarka flatbed wykorzystująca głowice TOSHIBA CE4 o polu druku 70 x 100 cm. Druk utwardzany jest za pomocą dwóch lamp Led UV zamontowanych po obu stronach głowicy. Największym plusem tego urządzenia są bezwątpienia głowice, które charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Dodatkowo jako opcja w maszynie można zastosować stół Vaccum, który znacznie ułatwia pracę z elementami wiotkimi, zapewniając im doskonałą przyczepność i zapobiega przemieszczaniu się obiektu w czasie druku. Drukarka UV 7110 jest zintegrowana z podstawą która osadzona jest na kółkach. Bardzo ułatwia to przemieszczenie maszyny w obrębie pomieszczeń w budynku. Cała konstrukcja jest bardzo stabilna eliminując bujanie się drukarki w czasie pracy a co za tym idzie eliminuje błędy w druku. Pomimo iż jest to drukarka flatbed umożliwia ona także druk na elementach cylindrycznych i skośnych dzięki zastosowaniu odpowiednich przystawek. W naszej ofercie znajduje się także tusz UV, który jest w pełni kompatybilny z drukarką i zapewnia bezproblemowe działanie głowicy.

 

 
altNOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU. Zaprojektowana i wyprodukowana we Włoszech. Oparta na nowych głowicach EPSONA DX7. SmartJet Plus to drukarka do koszulek która charakteryzuje się przede wszystkim szybkim drukiem o bardzo wysokiej jakości oraz prostą intuicyjną obsługą. W drukarce zastosowana ciśnieniowy system zasilania atramentem, a maksymalne pole zadruku to 32 x 45 cm dla blatu standard oraz 37 x 60 cm przy blacie XL, który daje nam także możliwość druku dwóch koszulek w jednym przebiegu. Do obsługi tej  drukarki odzieżowej używane jest  profesjonalne oprogramowanie RIP wyprodukowane przez firmę CADLink. Drukarka odzieżowa  SmartJet Plus oferowana jest w bardzo atrakcyjnej cenie co czyni ją jedną z najciekawszych pozycji wśród drukarek do koszulek dostępnych na polskim rynku. Nasza firma oferuje profesjonalny serwis drukarek do koszulek każdej marki, także serwis DTG. 


 
alt
Atramenty DTG, które szybko zyskały wiele pozytywnych opinii na rynku Polskim. Szczególną ich zaletą jest bardzo wysoka trwałość oraz czas utrwalania który wynosi 35 sekund bez względu na kolor koszulki. W naszej ofercie znajdą Państwo atramenty, podkłady oraz płyny czyszczące z serii Image Armor E - series. Produkt ten jest kompatybilny ze wszystkimi głowicami EPSON. Na zamówieni możemy dostarczyć tusz DTG do zastosowań z głowicami RICOH (R series), BROTHER (B series) oraz F2000 (F series).Producent atramentów bardzo wiele uwagi poświęca samemu procesowi produkcji, który jest przemyślany i perfekcyjnie przygotowany. Dlatego też tusz tekstylny Image Armor cechują się niezmienną wysoką jakością.


 
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail