Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Technologia Druku DTG » Nanoszenie podkładu » AUTOMAT DO PODKŁADU VIPER MAXX
AUTOMAT DO PODKŁADU VIPER MAXXAUTOMAT DO PODKŁADU VIPER MAXX
AUTOMAT DO PODKŁADU VIPER MAXXAUTOMAT DO PODKŁADU VIPER MAXX

Automat Do Podkładu Viper Maxx

Dostępność: Dostępny


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Automat do Podkładu Viper Maxx
 

NOWA Ewolucja maszyn do obróbki wstępnej.
Zupełnie nowa maszyna do obróbki wstępnej Viper MAXX to najnowsza innowacyjna maszyna firmy i-Group Technologies, której przeznaczeniem jest po raz kolejny zmienić branżę DTG. MAXX wykorzystuje wszystkie najlepsze innowacje i wnioski wyciągnięte z ostatnich 10 lat produkcji wiodących na świecie maszyn do nakładania podkładu i łączy je w celu stworzenia procesu aplikacji natryskowej ULTIMATE dla DTG.

MAXX jest bogaty w funkcje, pozwala na idealnie równomierne nakładanie wstępnej obróbki za każdym razem, współpracuje z każdym podkładem dostępnym na rynku. Pełna kontrola użytkownika nad wszystkimi zmiennymi pozwala na precyzyjne nakładanie gruntu tylko w wymaganych obszarach. Koniec z pokrywaniem podkładem całej koszuli, aby uzyskać  nadruk DTG tylko na lewej piersi. Z 99,9% skutecznością i bez spryskiwania koszuli, możesz przygotować do druku tylko wybrane obszary za naciśnięciem jednego przycisku.

Jeśli prowadzisz drukarnię Direct To Garment na większą skalę, każdego dnia drukujesz DUŻO koszulek. A co za tym idzie twoja maszyna do nakładania podkładu pracuje ciągle i musi być niezawodna, gdyż awaria tego urządzenia może spowodować zatrzymanie całej linii produkcyjnej. Viper Maxx jest stabilny, niezawodny oraz ekonomiczny. Już po pierwszym dniu zauważysz odczuwalną oszczędność podkładów. 

MAXX to przemysłowa ukierunkowana  na produkcję masową maszyna do obróbki wstępnej o wydajności 90-135 koszulek  na godzinę na jednym Viper MAXX. Ponadto możesz wykorzystać WBUDOWANĄ funkcję skanowania kodów kreskowych, aby wdrożyć niestandardowe obszary obróbki wstępnej i ilości aplikacji dla każdego stylu koszuli i indywidualnego zamówienia klienta. Pozwala to na bardziej efektywne działanie, zużycie mniej płynów i zwiększenie wydajności przy jednoczesnym utrzymaniu czasu sprawności. 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.