Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Blog

Blog

Image Armor - Przechowywanie

Image Armor - Przechowywanie
Biały atrament Image Armor dzięki swojej unikalnej konstrukcji utrwala się już 35 sekundach. Po wygrzaniu jest elastyczny a jego odporność na pranie bardzo wysoka. Podobnie jak w przypadku innych atramentów także IA w trakcie przechowywania rozwarstwia się. Zatem bardzo ważny jest sposób przechowywania atramentu oraz obsługa białej farby znajdującej się już w obiegu drukarki. Aby uniknąć wszelkich problemów z atramentem stosujmy się do kilku prostych zasad, nie zajmie nam to więcej niż 5 – 10 minut dziennie a pozwoli uniknąć wszystkich problemów. Tak naprawdę do zasad tych powinni się stosować wszyscy użytkownicy technologii DTG gdyż specyfika rozwarstwiania dotyczy każdego białego atramentu dostępnego na rynku. Proces ten w zależności od produktu następuje szybciej lub wolniej, ale zawsze mamy z nim do czynienia. Nie ważne, jakiego atramentu używamy.

Image Armor - Nowość na rynku

Image Armor - Nowość na rynku
Z dumą ogłaszamy wprowadzenie na rynek nowych atramentów DTG przeznaczonych do druku na materiałach tekstylnych, dedykowanych do drukarek opartych na bazie EPSON. Farby te skracają czas pracy nad nadrukiem, oraz zwiększają trwałość nadruku. Jest to początek rewolucji w druku DTG. Tusze te nie zawierają alkoholu, a nadruk ma niesamowitą zdolność rozciągania się po utrwaleniu.

35 sekund – czas utrwalania - Większość białych atramentów dostępnych na rynku wymaga 120-180 sekund utrwalania, co w produkcji przemysłowej daje ogromną ilość straconego czasu. Firma Armor postanowiła to zmienić i ulepszyć swoje tusze pod tym względem. Tusze te są utrwalane w 35 sekund zarówno dla białych jak i czarnych koszulek.
Przejdź do strony głównej