Model:

Eltron 40

Technologia druku:

Druk DTF

Głowica:

EPSON XP600

Ilość głowic:

2 głowice

Pole druku:

Max szerokość 37 cm

Kolorystyka druku:

CMYK + W

Prędkość druku:

6 Pass - 4mb /h
9 Pass - 3mb /h

Oprogramowanie:

CadLink Digital Factory 10

Interfejs:

Ethernet

Zasilanie:

220 V / 50Hz

Wymiary urządzenia:

112cm x 210cm x 130cm

Eltron DTF 40

Drukarka, proszkarka i suszarka w jednym urządzeniu. Jedyne takie rozwiązanie do druku DTF dostępne na rynku. Do najważniejszych cech maszyny należy:  

  • Dwugłowicowa drukarka o prędkości druku do 4m2 /H
  • Dwie 6 kanałowe głowice Epson XP600
  • System zabezpieczający głowice przed uszkodzeniem mechanicznym
  • Druk zmienną wielkością kropli 
  • Praca w trybie automatycznym 
  • Druk na arkuszach A4, A3 oraz folii z roli o szerokości 30 cm 
  • System cyrkulacji i mieszania białej farby 
  • Kompatybilna z technologią KODAK DTF 
  •  Wysoka rozdzielczość druku, do 2880 Dpi
  • CadLink Digital Factory 10
W zestawie otrzymujesz urządzenie Smart JET DTF MINI LINE, zestaw atramentu, folię do druku, klej w proszku, płyny i zestaw materiałów do sczyszczenia urządzenia oraz pełen pakiet szkoleń. 

Eltron 40 został zaprojektowany  z myślą o mniejszych drukarniach, które druk DTF traktują jako uzupełnienie swojej oferty. Świetnie nadaje się dla agencji reklamowych, znakowania odzieży roboczej, sportowej czy też koszulek bawełnianych. Często stosowana w drukarniach DTG, które chcą rozszerzyć ofertę, przy zachowaniu niskich kosztów inwestycyjnych.

Jest to pierwsza na rynku jednoczęściowa konstrukcja, będąca pełną linią DTF. Jedno urządzenie zawiera w sobie drukarkę, proszkarkę oraz mini tunel suszący. Urządzenie jest wszechstronne i umożliwia druk z roli o szerokości 30cm.

Zintegrowana z powederem  drukarka wyposażona jest w dwie głowice Epson XP600, wykorzystujące technologię  Variable Ink Droplet, czyli druk zmienną wielkością kropli, dzięki czemu druk jest szybszy a zużycie atramentu zostało zmniejszone o 30%. Drukarka wyposażona została w system mieszania i cyrkulacji białego atramentu oraz układ zabezpieczający głowicę przed usterką mechaniczną. Carrige Anti – Collision jest wstanie wychwycić, załamaną lub źle wprowadzoną folię. Zadrukowana folia, bezpośrednio trafia na płytę wstępnego podgrzewania i do proszkarki gdzie nakładany jest proszek klejący. Proszkarka wyposażona jest w element służący do usuwania nadmiaru proszku, usunięty w tym miejscu proszek spada do szuflady i może zostać powtórnie użyty. Następnie folia przechodzi przez tunel suszący. Suszarka działa niezależnie, a więc można w niej utrwalać także nadruki wykonane na arkuszach A3 i A4. Drukując na roli, linia pracuje w trybie automatycznym i poprawnie uruchomiona, jest praktycznie bezobsługowa. Przed elementem zwijającym zadrukowaną folie, znajduje się zestaw wentylatorów, które schładzają folię, która jest nagrzana po opuszczeniu tunelu grzewczego. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zwinięta folia nie skleja się. Poszczególne elementy linii uruchamiane są za pomocą dotykowego panelu sterowania. 

Co dokładnie kupujesz?

1

Kompletnie wyposażone urządzenie

W zestawie z drukarką jest wszystko czego potrzebujesz na start. Otrzymujesz urządzenie w wybranej konfiguracji, niezbędne do działania okablowanie, oprogramowanie do obsługi drukarki, pakiet materiałów eksploatacyjnych na start, zestaw do konserwacji i czyszczenia.

2

Instalacja i uruchomienie

Nasi technicy odpowiednio wyregulują i uruchomią urządzenie w siedzibie firmy klienta. Przeprowadzą kalibracje początkową, zainstalują oprogramowanie i sprawdzą poprawność działania wszystkich systemów w drukarce. Jako nowy użytkownik nie musisz się niczym martwić w twoje ręce trafi sprawne i odpowiednio przygotowane do pracy urządzenie.

3

Pakiet szkoleń i wsparcie

Szkolenia to najważniejsze co u nas kupujesz. To ponad 15 lat doświadczenia i ogromne zaangażowanie. Szkolenia obejmują każdy aspekt pracy na drukarce. Omawiamy funkcje oprogramowania, pokazujemy jak czyścić konserwować drukarkę i oczywiście jak drukować. W trakcie szkolenia przeprowadzamy wdrożenie urządzenia do produkcji. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

Skontaktuj się!

Doradzimy w wyborze!