Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Technologia Druku DTG » Drukarki DTG » DRUKARKA DTG SMARTJET I - DTG2
DRUKARKA DTG SMARTJET  I - DTG2DRUKARKA DTG SMARTJET  I - DTG2DRUKARKA DTG SMARTJET  I - DTG2DRUKARKA DTG SMARTJET  I - DTG2
DRUKARKA DTG SMARTJET  I - DTG2DRUKARKA DTG SMARTJET  I - DTG2DRUKARKA DTG SMARTJET  I - DTG2DRUKARKA DTG SMARTJET  I - DTG2
Polecamy

Drukarka Dtg Smartjet I - Dtg2

Dostępność: Dostępny

Model: I-DTG2

Głowica: Epson I3200

Ilość głowic: 2

Kolorystyka: CMYK + 4 x W

Technologia druku: DTG

Rodzaj atramentu: DTG Kodak / DTG Image Armor

Pole druku: 50cm x 40cm / 50cm x 80cm

Wydajność A4: Białe 80szt/h - Czarne 60 szt/h

Wydajność A3+: Białe 40szt/h - Czarne 30 szt/h

RIP: WhiteRip / CadLink

Warunki pracy: Temp: 20 - 25*C Wilgotność: 40 - 60%

Łączność: USB

Zasilanie: 220V 50/60Hz


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)


 

Drukarka DTG do bezpośredniego druku na tekstyliach. Wyposażona w 8 - kanałowe głowice Epson  najnowszej generacji L1440. Optymalna konfiguracja kolorystyczna to 2 x CMYK + 8 x W. Urządzenie może pracować na atramentach KODAK SMART co czyni ją jedną z najbardziej ekonomicznych drukarek na rynku.

System zasilania atramentem został zmodfikowany i dostosowany do obecnych technologii wytwarzania farb. iWICS czyli inteligentny system zarządzania białym atramentem, w sposób ciągły miesza oraz cyrkuluje tusz w układzie. Bez względu na to czy aktualnie używamy drukarki czy też nie, system iWICS zadba aby tusz biały był odpowiednio wymieszany i stale gotowy do użytku. Innowacyjny system mieszania, nie napowietrza atramentu. Separacyjny układ czyszczenia pozwala na automatyczne czyszczenie wybranej głowicy, z użyciem wysokiego, ale bezpiecznego dla głowic ciśnienia, które jest stale monitorowane.

W drukarce zamontowane zostały dwie głowice EPSON L1440. Pomiędzy głowicami pozostawiono przestrzeń tak aby warstwa białego atramentu drukowana była 15 cm przed warstwą kolorową. Warstwa biała i kolorowa drukowane są jednocześnie w jednym przebiegu. Atrament biały ma wystarczająco dużo czasu aby zżelować się na powierzchni tkaniny. Urządzenie może drukować 40 białych lub 30 czarnych koszulek w formacie A3+ oraz maksymalnie 90 białych lub 80 czarnych w formacie A4 na godzinę.

Dwa blaty w rozmiarze 400mm x 500mm pracują naprzemiennie. Dzięki temu drukarka może drukować w trybie ciągłym. Nie ma konieczności zatrzymywania pracy urządzenia aby wymienić materiał na blacie. Operator wykonuje tą czynność w trakcie druku na drugim blacie. Dla dużych wydruków, możliwe jest zastosowanie jednego dużego blatu o rozmiarze 500mm x 800mm.

Drukarka posiada własny kompatybilny z obudową stojak, który tłumi wszelkie drgania a także eliminuje niechciany efekt bujania drukarki w trakcie pracy. W dolnej części stojaka, znajduje się obszerna szafka pozwalająca na bezpieczne przechowywanie atramentów oraz innych materiałów eksploatacyjnych. Całość wyposażona jest w kółka, ułatwiające ewentualne przemieszczanie urządzenia. Operator ma bardzo łatwy dostęp do wszystkich punktów w drukarce, które wymagają uwagi, takich jak: stacje ssące, głowice, zbiorniki z atramentem.

Wysokość pracy głowic pozycjonowana jest automatycznie i dostosowywana do grubości drukowanego materiału. Laserowe precyzyjne czujniki zabezpieczają głowice przed zderzeniem z przypadkowym elementem takim guziki na koszulkach lub szwy na bluzach. 

Oprogramowanie RIP sterujące drukarką, ma wiele unikalnych funkcji, w tym w pełni zautomatyzowane tworzenie białej bazy, kalkulację kosztów pracy, przepływ pracy, zdalny dostęp, usuwanie tła. Zapewnia oszałamiające, wydruki w najbardziej ekonomiczny sposób, usuwając biały i czarny atrament tam, gdzie to możliwe,  zastępując go kolorem materiału. Oprogramowanie obliczy również koszty atramentu przed wydrukowaniem grafiki, pozwoli zapoznać się z dokładną kalkulacją zużycia atramentu i zaplanować zamówienia u dostawcy tuszu. Ta cenna funkcja pozwala na dokładną wycenę zlecenia i precyzyjne zarządzanie produkcją i zamówieniami. 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.