Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Technologia Druku DTG » Drukarki DTG » DRUKARKA DTG SMARTJET PLUS
DRUKARKA DTG SMARTJET PLUS
Polecamy

Drukarka Dtg Smartjet Plus

Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 2)

Dostępność: Dostępny


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (2)
Najnowsza konstrukcja oparta na Epson P800

Drukarka zaprojektowana i wyprodukowana we Włoszech. Oparta na jednostce drukującej EPSON P800. Jest to najnowsza konstrukcja dedykowana dla klientów poszukujących sprzętu profesjonalnego, a zarazem ekonomicznego. Szczególną uwagę należy tutaj zwrócić na zastosowane w tej drukarce rozwiązanie szuflad jako systemu trzymającego koszulkę w czasie druku. Jest to unikalny i opatentowany system, który znacznie poprawia wygodę pracy oraz wydajność. Szuflada sama dostosowuje się do grubości materiału więc nie musimy dostosowywać wysokości druku dla poszczególnych rodzajów odzieży. Na zmianę mogą być drukowane koszulki i grube bluzy bez konieczności zmiany jakichkolwiek ustawień. W czasie druku na jednej szufladzie, druga może być uzbrajana w materiał. Po zakończeniu pierwszego wydruku wystarczy wymienić szuflady. Przy takim systemie pracy drukarka pracuje w systemie ciągłym bez przerw na zdjęcie i ułożenie kolejnego produktu. W zestawie z drukarką znajduje się szuflada o polu zadruku 32 x 45 cm. Do dyspozycji mamy, także między innymi szuflady do druku odzieży dziecięcej oraz koszulek polo. 

Drukarka wykorzystuje zamknięty ciśnieniowy system zasilania atramentem. Rozwiązanie to gwarantuje, że tusz jest podawany do głowicy zawsze pod takim samym nie zmiennym ciśnieniem. Zaś układ zamknięty zapobiega zabrudzeniu atramentu w kartridżu. System ten jest także bardzo wydajny co powoduje, że sam proces druku uległ przyśpieszeniu. W efekcie drukarka ta drukuje o 50% szybciej niż inne dostępne na rynku konstrukcje oparte na głowicach DX5. Maszyna stała się także bardziej ekonomiczna zmniejszając o 30% całościowe zapotrzebowanie na atrament. Jednostka do druku używa głowic DX7 które są stosunkowo tanie i łatwo dostępne na rynku w porównaniu do drogich i ciężko dostępnych głowic DX5 SmartJet 5 Plus co najważniejsze jest w pełni kompatybilna z atramentami Image Armor E-series. Jest to atrament, który gwarantuje najwyższą trwałość z obecnie dostępnych na rynku tuszy DTG. Kolejną ważną zaletą tego atramentu jest czas utrwalania gotowego nadruku, został on skrócony do 35 sekund.

Drukarka  kontrolowany jest przez znakomite oprogramowanie RIP napisane przez programistów z firmy CadLINK. Oprogramowanie daje nam możliwość edycji bardzo wielu parametrów druku oraz umożliwia druk warstwy kolorowej oraz białej w jednym przebiegu. Program może przeprowadzać kalkulacje kosztów wydruku danej aplikacji. Pomimo zaawansowanych funkcji pozostaje proste i intuicyjne w obsłudze. Może być konfigurowane dla operatorów / pracowników nie posiadających wiedzy z zakresu programowania druku. Działa to na zasadzie wcześniej wprowadzonych zestawów ustawień, które operator wczytuje do druku danej koszulki białej, czarnej czy też kolorowej..  
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Posiadamy dwie sztuki tego modelu. Jednostka drukująca oparta jest na EPSONIE P800 z ciśnienieniowym systemem zasilania tuszem, co znacznie stabilizuje pracę głowicy i eliminuje problemy z brakami w kanałach. Wcześniej pracowaliśmy na epsonie 4880 i tutaj jest spory postęp technologiczny i wyraźna poprawa prędkości druku. Przed zakupem miałem wiele pytań, na które pan Tomasz odpowiadał bardzo rzeczowo i wyczerpująco. Dwukrotnie umawiałem się na testy w siedzibie firmy CAPRICORN i za każdym razem firma prezentowała sprzęt cierpliwie i profesjonalnie, bez marketingowej przesady. Jakość pracy drukarki i wydruków mówiła sama za siebie. Użytkuje ich od dwóch lat i przez ten czas zdarzały się jakieś drobne problemy, jak to z każdym sprzętem, ale wystarczały konsultacje telefoniczne i usterki dało się usuwać samodzielnie, bez konieczności czasochłonnej wysyłki do serwisu. Dużą zaletą drukarki jest to, że oparta na nowym modelu EPSONA i dostępność części zamiennych jest zapewniona na kilka następnych lat. Elektronika sterująca stołem pracuje bardzo precyzyjnie i bezawaryjnie. Przy wyborze tej drukarki istotnym czynnikiem była również atrakcyjna cena. Polecamy drukarkę jak i firmę CAPRICORN.

Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Jestem bardzo zadowolony z drukarki oraz z obsługi i wsparcia serwisowego. Używam dwóch drukarek marki Smar Jet od ponad roku. Drukujemy duże ilości koszulek i mimo to do tej pory nie było komiczności wzywania serwisu ani wymiany głowic. Wydruki są bardzo ładne i trwałe a drukarka drukuje szybko i bez błędów. Precyzyjnie pasuje warstwę kolorową na białą. Bardzo prosta w użytku i konserwacji. Rip świetny. Moim zdaniem najlepsza propozycja na rynku w tym przedziale cenowym. Drukarnia Speed 509233110