Strona główna1 » Drukarki DTG2 » DRUKARKA DTG SMARTJET PLUS
Kontakt
 • CapriCorn Tomasz Głuch
  Micigózd, ul. Częstochowska 29
  26-065 Piekoszów
 • E-mail:ania@capricorn.biz.pl
 • Telefon413060545
  +48 796596997
  +48 793048484
 • Skypegluch.tomasz
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.00, w soboty zamknięte
DRUKARKA DTG SMARTJET PLUSDRUKARKA DTG SMARTJET PLUS
DRUKARKA DTG SMARTJET PLUSDRUKARKA DTG SMARTJET PLUS
PolecamyNasz hit

DRUKARKA DTG SMARTJET PLUS

Dostępność: Dostępny

Jednostka: Epson P800

Głowica: Epson DX7

Ilość głowic: 1

Pole druku: 40 x 58 cm

Kolorystyka: CMYK + WWWW

RIP: CadLINK


Zapytaj o cenę

 • Opis produktu
Najnowsza konstrukcja oparta na Epson P800

Drukarka zaprojektowana i wyprodukowana we Włoszech. Oparta na jednostce drukującej EPSON P800. Jest to najnowsza konstrukcja dedykowana dla klientów poszukujących sprzętu profesjonalnego, a zarazem ekonomicznego. Szczególną uwagę należy tutaj zwrócić na zastosowane w tej drukarce rozwiązanie szuflad jako systemu trzymającego koszulkę w czasie druku. Jest to unikalny i opatentowany system, który znacznie poprawia wygodę pracy oraz wydajność. Szuflada sama dostosowuje się do grubości materiału więc nie musimy dostosowywać wysokości druku dla poszczególnych rodzajów odzieży. Na zmianę mogą być drukowane koszulki i grube bluzy bez konieczności zmiany jakichkolwiek ustawień. W czasie druku na jednej szufladzie, druga może być uzbrajana w materiał. Po zakończeniu pierwszego wydruku wystarczy wymienić szuflady. Przy takim systemie pracy drukarka pracuje w systemie ciągłym bez przerw na zdjęcie i ułożenie kolejnego produktu. W zestawie z drukarką znajduje się szuflada o polu zadruku 32 x 45 cm. Do dyspozycji mamy, także między innymi szuflady do druku odzieży dziecięcej oraz koszulek polo. 

Drukarka wykorzystuje zamknięty ciśnieniowy system zasilania atramentem. Rozwiązanie to gwarantuje, że tusz jest podawany do głowicy zawsze pod takim samym nie zmiennym ciśnieniem. Zaś układ zamknięty zapobiega zabrudzeniu atramentu w kartridżu. System ten jest także bardzo wydajny co powoduje, że sam proces druku uległ przyśpieszeniu. W efekcie drukarka ta drukuje o 50% szybciej niż inne dostępne na rynku konstrukcje oparte na głowicach DX5. Maszyna stała się także bardziej ekonomiczna zmniejszając o 30% całościowe zapotrzebowanie na atrament. Jednostka do druku używa głowic DX7 które są stosunkowo tanie i łatwo dostępne na rynku w porównaniu do drogich i ciężko dostępnych głowic DX5 SmartJet 5 Plus co najważniejsze jest w pełni kompatybilna z atramentami Image Armor E-series. Jest to atrament, który gwarantuje najwyższą trwałość z obecnie dostępnych na rynku tuszy DTG. Kolejną ważną zaletą tego atramentu jest czas utrwalania gotowego nadruku, został on skrócony do 35 sekund.

Drukarka  kontrolowany jest przez znakomite oprogramowanie RIP napisane przez programistów z firmy CadLINK. Oprogramowanie daje nam możliwość edycji bardzo wielu parametrów druku oraz umożliwia druk warstwy kolorowej oraz białej w jednym przebiegu. Program może przeprowadzać kalkulacje kosztów wydruku danej aplikacji. Pomimo zaawansowanych funkcji pozostaje proste i intuicyjne w obsłudze. Może być konfigurowane dla operatorów / pracowników nie posiadających wiedzy z zakresu programowania druku. Działa to na zasadzie wcześniej wprowadzonych zestawów ustawień, które operator wczytuje do druku danej koszulki białej, czarnej czy też kolorowej..  
Pozostałe produkty z kategorii
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl