Model:

MT - 6090E

Technologia druku:

Druk UV

Głowica:

EPSON I3200 / XP600

Ilość głowic:

2 / 3 głowice

Pole druku:

60 x 90 cm

Kolorystyka druku:

CMYK+W / CMYK+W+V

Prędkość druku:

4 Pass: 6m2 / H
6 Pass: 4m2 / H
8 Pass: 3m2 / H
12 Pass: 2m2 / H

Oprogramowanie:

SAi PhotoPrint

Interfejs:

USB

Zasilanie:

220 V / 50Hz

Wymiary urządzenia:

150cm x 160cm x 74cm

Drukarki MiniUV - zastosowanie

Drukarka UV MT  znajduje zastosowanie w wielu przemysłach takich jak: dekoracje wnętrz, dekoracje na szkle, znakowanie produktów, produkty reklamowe i wystawiennicze, druk na skórze, wydruki artystyczne, meblarstwo i druk na drewnie, fotografie ślubne, obrazy, dekoracje ścienne.

Druk możliwy na różnych materiałach: szkło, ceramika, aluminium, drewno, metal, różne folie oraz banery, materiały elastyczne i silikonowe, panele ścienne, dywany, PCV, płótna, kamień.

Dzięki zastosowaniu przystawki obrotowej można drukować na elementach owalnych: kubki, szklanki, butelki, bidony, termosy itp.

Drukarka UV MT – Excellent to nowa generacja drukarek UV. Wyposażona w dwie głowice Epson XP600, które wspierają wielotonową skalę szarości oraz technologię druku zmienną kroplą. Ważnym aspektem jest, że urządzenie może pracować w różnych konfiguracjach kolorystycznych: CMYK x2, CMYK+W, CMYK+W+V oraz CMYK+LCLM+W+V. Drukarka drukuje bardzo precyzyjnie i uzyskuje doskonałe kolory. Prędkość druku może osiągnąć nawet 10m2/H. Dodatkowo urządzenie jest łatwe w obsłudze i nie drogie w eksploatacji, dlatego też jest to idealny wybór dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Świetnie nadaje się do produkcji gadżetów reklamowych, etui na telefony, druku na drewnie, szkle, plastiku i praktycznie każdej powierzchni płaskiej.

Drukarka MT- Excellent jest obecnie najlepszym wyborem z dostępnych tego typu urządzeń na polskim rynku. Za stosunkowo nie wielkie pieniądze, otrzymujemy bardzo dobrze wykonaną drukarkę, wyposażoną w komponenty najwyższej, jakości, które gwarantują długą i niezawodną pracę. Do najważniejszych cech urządzenia należą: 

 

Przystawka obrotowa

Urządzenie ma możliwość druku na druku na elementach okrągłych takich jak butelki, bidony, kubki, szklanki, puszki itp.

Stabilna konstrukcja

Rama urządzenia, zbudowana jest z profili aluminiowych oraz metalowych. Dzięki czemu cała konstrukcja jest bardzo stabilna. W trakcie druku drukarka nie przenosi drgań na blat. Nawet w trakcie szybkiego druku, gdy głowica przesuwa się z maksymalną prędkością, urządzenie pozostaje stabilne.

CPS - Circumfluence Protect System

Jest to funkcja, która ma za zadanie chronić układ zasilania atramentem przed nieszczelnością. W momencie detekcji nieszczelności układu, system automatycznie odetnie zasilanie atramentem.

CAS - Carrige Anti - Collision

System to funkcja zabezpieczająca głowicę i karetkę głowic przed niekontrolowanym zderzeniem z elementem znajdującym się na balacie roboczym.

CPF - Continuously Printout Function

To proste programowe rozwiązanie pozwalające operatorowi wprowadzić do programu ilość kopii jaką drukarka ma wykonać. Po zmianie medium wystarczy wcisnąć przycisk wznowienia pracy.

PHDS - Printing Height Detect System

Funkcja automatycznego pomiaru grubości drukowanego elementu. Urządzenie wykrywa odpowiednią wysokość i automatycznie pozycjonuje ustawienie głowic.

SVSS - Sectional Vacuum Suction System

Blat roboczy wyposażony w odsysanie podzielony jest na trzy sekcje z oddzielnym systemem odsysania dla każdej sekcji.

THK - Mute Linear Guide Rail

Dzięki importowanym z Japonii silnikom oraz precyzyjnej prowadnicy liniowej, poziom emisji hałasu został zmniejszony do 40DB. To znacznie poprawia komfort pracy operatora.

AFS - Automatic Flashing Spray

To funkcja automatycznego i kontrolowanego wyzwolenia pracy głowicy, w czasie, gdy na drukarce nie są prowadzone żadne prace. Funkcja ta zabezpiecza dysze głowicy przed zatkaniem.

LPC - UV Lamp Power Control

Jest to system pozwalający operatorowi na zarządzenie mocą lamp UV oraz parametrami jej pracy takimi jak punkt startowy i końcowy. Odpowiednie sterowanie mocą lamp jest ważnym aspektem, ponieważ możemy zapobiegać deformowaniu się wiotkich elementów w trakcie druku zmieniając emisję ciepła, oraz oszczędzać energię i znacznie przedłużyć żywotność lamp.

SCO - Spot Color Option

Umożliwia grafikowi zdeklarowanie konkretnych miejsc w grafice, w których ma zostać wydrukowany biały podkład. W ten sposób można tworzyć tak zwane efekty 3D.

IWPT - Intelligent Wave Printing Technology

To funkcja uruchamiana z poziomu oprogramowania. Głowica drukująca zmienia tryb pracy, dzięki czemu na wydruku nie widoczny jest nieestetyczny efekt paskowania w rezultacie poprawiając jakość druku.

VIDT - Variable Ink Droplet Technology

Czyli druk zmienną kroplą. Druk w tej technologii jest szybszy i zmniejsza zużycie atramentu o 30%. Nadruki są subtelniejsze i wyraziste.

SAi PhotoPrint

Oprogramowanie Rip współpracujące niemalże z każdym popularnym oprogramowaniem graficznym. Wspiera pliki TIF, JPG, EPSPS, PDF, DCS2.0 itp. co niewątpliwie sprawia że jest najbardziej uniwersalnym narzędziem do obsługi druku UV.

Co dokładnie kupujesz?

1

Kompletnie wyposażone urządzenie

W zestawie z drukarką jest wszystko czego potrzebujesz na start. Otrzymujesz urządzenie w wybranej konfiguracji, niezbędne do działania okablowanie, oprogramowanie do obsługi drukarki, pakiet materiałów eksploatacyjnych na start, zestaw do konserwacji i czyszczenia.

2

Instalacja i uruchomienie

Nasi technicy odpowiednio wyregulują i uruchomią urządzenie w siedzibie firmy klienta. Przeprowadzą kalibracje początkową, zainstalują oprogramowanie i sprawdzą poprawność działania wszystkich systemów w drukarce. Jako nowy użytkownik nie musisz się niczym martwić w twoje ręce trafi sprawne i odpowiednio przygotowane do pracy urządzenie.

3

Pakiet szkoleń i wsparcie

Szkolenia to najważniejsze co u nas kupujesz. To ponad 15 lat doświadczenia i ogromne zaangażowanie. Szkolenia obejmują każdy aspekt pracy na drukarce. Omawiamy funkcje oprogramowania, pokazujemy jak czyścić konserwować drukarkę i oczywiście jak drukować. W trakcie szkolenia przeprowadzamy wdrożenie urządzenia do produkcji. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

Skontaktuj się!

Doradzimy w wyborze!