Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Technologia Druku UV » Drukarki UV płaskie » DRUKARKA UV APEX 2513
DRUKARKA UV APEX 2513DRUKARKA UV APEX 2513
DRUKARKA UV APEX 2513DRUKARKA UV APEX 2513
Nowość

Drukarka Uv Apex 2513

Apex

Dostępność: Na zamówienie


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu
  • Do pobrania (1)
  • Klipy filmowe (1)
  • Recenzje produktu (0)
Profesjonalna drukarka UV

 
UV Apex 2513 to duży flatbed o polu pracy 250 cm x 130 cm. Drukarka może pracować w oparciu o głowice Toshiba CE4. Wyposażona w lampy UV LED. Maksymalna wysokość drukowanego elementu to 10 cm. Profesjonalna drukarka do realizacji druków o dużej powierzchni.

 
alt


Schemat kolorów  

 
Drukarka może być dowolnie konfigurowana. To klient decyduje ile głowic ma zostać zamontowanych w drukarce i jaki schemat kolorystyczny będzie używany do druku. 


 
alt


Ciśnieniowe zasilanie atramentem 

 
System zasilania głowic atramentem to chyba najważniejsza część drukarki. To od tego systemu zależy kondycja głowic i efekt końcowy druku. Drukarka UV 2513 posiada ciśnieniowy system zasilania atramentem. Oznacza to, że atrament do zbiorników wyrównawczych umieszczonych bezpośrednio przed głowicami transportowany jest za pomocą pomp ciśnieniowych. W zbiornikach przed głowicami tworzone jest ciśnienie za pomocą wtłaczania tam powietrza wytwarzanego za pomocą małych kompresorów. Atrament ze zbiorników wypychany jest w stronę głowic pod ściśle określonym ciśnieniem. System czujników daje operatorowi pełną kontrolę nad ciśnieniem atramentu oraz jego przepływem. W przypadku braku atramentu w układzie zostanie wyemitowane dźwiękowe ostrzeżenie. Filtry w układzie oraz cyrkulacja białego atramentu

 
Biały tusz UV jest specyficzny i wymaga odpowiedniego podejścia aby zachował odpowiednie właściwości i nadawał się do druku. Atrament biały ulega rozwarstwianiu, dlatego bardzo ważne jest jego dokładne wymieszanie chwilę przed załadowaniem tuszu do drukarki. Ale tutaj temat się nie zamyka, gdyż atrament znajdujący się w urządzeniu także wymaga odpowiedniego zarządzania. W Drukarce UV 7110 atrament jest sekwencyjnie mieszany za pomocą mieszadeł zamontowanych na pojemnikach. Co godzinę mieszadła uruchamiane są automatycznie i nie dopuszczają do rozwarstwienia tuszu. Drukarka ma, także zaimplementowany system filtracji, tak aby wyeliminować jakąkolwiek możliwość dostania się do obiegu niepożądanych zbyt dużych cząstek. Pierwszy filtr znajduje się zaraz za wyjściem z pojemnika z tuszem. Drugi filtr końcowy o gęstym sicie znajduje się przed wejściem do głowic. 


 
Głowica Toshiba CE 4 

Głowice Toshiba CE4 gwarantują wysoką wydajność oraz niezawodną pracę. Posiada 636 dysz bardzo gęsto umieszczonych o częstotliwości pracy 28KHZ co gwarantuję szybki i precyzyjny druk.  Głowica drukuje w wysokich rozdzielczościach a wielkość kropli to 5 PLK, osiem stopni skali szarości. Żywotność głowicy to ponad 300 bilionów cykli pracy.
Optymalna konstrukcja 

Apex 2513 to urządzenie profesjonalne dedykowane dla drukarni. Jest to bardzo silna konstrukcja przeznaczona do pracy pod dużym obłożeniem. Drukarka jest przyjazna dla operatora, panel operacyjny jest przejrzysty i pozwala w łatwy sposób kontrolować wszystkie parametry pracy drukarki. Wyposażona w świetne oprogramowanie rip oraz dodatkowy software do zarządzania drukowanymi plikami. 
 
alt

 
APEX UV 2513 - GŁOWICE TOSHIBA CE 4

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.