Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Technologia Druku UV » Drukarki UV płaskie » DRUKARKA UV APEX 7110
DRUKARKA UV APEX 7110DRUKARKA UV APEX 7110DRUKARKA UV APEX 7110DRUKARKA UV APEX 7110
DRUKARKA UV APEX 7110DRUKARKA UV APEX 7110DRUKARKA UV APEX 7110DRUKARKA UV APEX 7110
Nowość

Drukarka Uv Apex 7110

Apex

Dostępność: Na zamówienie


Zapytaj o cenę

 • Opis produktu
 • Do pobrania (1)
 • Klipy filmowe (3)
 • Recenzje produktu (0)
Skoro czytają Państwo ten tekst to znaczy, że mierzycie się z bardzo trudnym zadaniem wyboru i zakupu urządzenia do druku UV. Sprzedawane przez nas drukarki marki APEX to profesjonalny sprzęt, dedykowany dla małych, średnich i dużych drukarni. Dobór odpowiedniego sprzętu jest uzależniony od specyfiki produkcji, wielkości nakładów oraz oczekiwanego efektu końcowego. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcam do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Chętnie także zaprezentujemy drukarkę i wykonamy próbne nadruki w trakcie spotkania. 
 
Firma CapriCorn działa na rynku od 2009 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz wdrożeniami i doradztwem w zakresie cyfrowego druku na tkaninach oraz technologią druku atramentami światło utwardzalnymi. Bardzo bogate doświadczenie jakie posiadamy sytuuje nas jako jednego z najlepszych dostawców sprzętu DTG, UV oraz materiałów eksploatacyjnych w Polsce. Od kilku lat jesteśmy, także wyłącznym dystrybutorem atramentów DTG marki Image Armor, drukarek UV marki APEX oraz właścicielami marki drukarek odzieżowych DTG SmartJet produkowanych we Włoszech.  
 
Opis oraz najważniejsze cechy drukarki Apex  UV 7110:
Drukarka UV Apex 7110 to najbardziej zaawansowane urządzenie w ofercie firmy MICROTEC. Mamy tutaj do dyspozycji wszystko czego może potrzebować zaawansowany użytkownik. Druk realizowany jest za pomocą trzech lub czterech głowic Toshiba CE4 z możliwością druku lakierem. W standardzie otrzymujemy, także stół z odsysaniem, który ułatwi pracę na wiotkich elementach. Pole maksymalnego zadruku to 71 cm na 100 cm. Karetka z głowicami wyposażona jest w dwie lampy UV LED z osobnym chłodzeniem wodnym i regulacją natężenia światła. 

Drukarka realizuje druk za pomocą głowic TOSHIBA CE4. Model ten charakteryzuje się długim czasem pracy od 24 miesięcy do 36 miesięcy. Jest to przybliżony czas pracy głowicy gdyż w przypadku profesjonalnych głowic CE4 faktyczne zużycie głowicy mierzone jest w kroplach, a ich limit wynosi 300 bilionów kropel. Szerokość druku wynosi 53,7 mm. Ilość dysz 636 rozmieszczonych bardzo gęsto. Dystans pomiędzy dyszami to 84,5 um. Częstotliwość kropli 28KHz. Wielkość kropli 5PL. Ponadto głowica posiada 8 stopniową skalę szarości. Trzy czy cztery głowice ?

Drukarka UV 7110 w standardowej konfiguracji używa do pracy trzech głowic. Każda głowica ma dwa kanały kolorystyczne.  Pierwsza głowica obsługuje kolor Black i Cyan, druga kolor Magenta i Yellow i trzecia dwa kanały białego atramentu. Istnieje możliwość zastosowania czwartej głowicy, która może nakładać dwoma kanałami lakier lub możemy rozszerzyć paletę kolorów i wykorzystać dodatkową głowicę do druku półtonami czyli jaśniejszym odcieniem Magenta i Cyan. Dobór odpowiedniej ilości głowic należy uzależnić od profilu firmy oraz specyfiki wykonywanych druków. Firma wykonująca usługi dla zewnętrznych firm czy agencji powinna posiadać szeroką ofertę, więc zasadne wydaje się posiadanie drukarki z funkcją lakierowania gdyż rozszerza to ofertę możliwych do wykonania nadruków. Jeżeli użytkownik planuję pracować na własnych elementach i technologia ich wytwarzania nie wymaga lakierowania, czy też nawet białego atramentu, odpowiednie jest zdecydowanie się na drukarkę z trzema głowicami ( 2 głowice odpowiedzialne za CMYK oraz jedna za LMLC ) lub nawet z dwoma głowicami (tylko CMYK)


Ciśnieniowe zasilanie atramentem 

System zasilania głowic atramentem to chyba najważniejsza część drukarki. To od tego systemu zależy kondycja głowic i efekt końcowy druku. Drukarka UV 7110 jako jedyna drukarka w gamie "małych" drukarek UV dostępnych na rynku posiada ciśnieniowy system zasilania atramentem. Oznacza to, że atrament do zbiorników wyrównawczych umieszczonych bezpośrednio przed głowicami transportowany jest za pomocą pomp ciśnieniowych. W zbiornikach przed głowicami tworzone jest ciśnienie za pomocą wtłaczania tam powietrza wytwarzanego za pomocą małych kompresorów. Atrament ze zbiorników wypychany jest w stronę głowic pod ściśle określonym ciśnieniem. System czujników daje operatorowi pełną kontrolę nad ciśnieniem atramentu oraz jego przepływem. W przypadku braku atramentu w układzie zostanie wyemitowane dźwiękowe ostrzeżenie. Filtry w układzie oraz cyrkulacja białego atramentu

Biały tusz UV jest specyficzny i wymaga odpowiedniego podejścia aby zachował odpowiednie właściwości i nadawał się do druku. Atrament biały ulega rozwarstwianiu, dlatego bardzo ważne jest jego dokładne wymieszanie chwilę przed załadowaniem tuszu do drukarki. Ale tutaj temat się nie zamyka, gdyż atrament znajdujący się w urządzeniu także wymaga odpowiedniego zarządzania. W Drukarce UV 7110 atrament jest sekwencyjnie mieszany za pomocą mieszadeł zamontowanych na pojemnikach. Co godzinę mieszadła uruchamiane są automatycznie i nie dopuszczają do rozwarstwienia tuszu. Drukarka ma, także zaimplementowany system filtracji, tak aby wyeliminować jakąkolwiek możliwość dostania się do obiegu niepożądanych zbyt dużych cząstek. Pierwszy filtr znajduje się zaraz za wyjściem z pojemnika z tuszem. Drugi filtr końcowy o gęstym sicie znajduje się przed wejściem do głowic. 
 
 
Dane techniczne:

Maksymalne pole druku:                        71 cm x 100 cm

Konfiguracja kolorystyczna:                   CMYK W / CMYK W V/ CMYK LCLM W 

Wysokość druku:                                   10 cm - automatyczne wykrywanie grubości medium

System utwardzania:                              2x lampa UV led + system antykolizyjny

Rodzaj atramentu:                                 APEX UV Hard lub soft

System zasilania atramentem:               Ciśnieniowy - automatyczne mieszanie i cyrkulacja atramentu białego

Rozdzielczość druku:                             Od 720 do 2880 dpi

Rodzaj głowicy:                                      Toshiba CE4

Oprogramowanie:                                  SAi PhotoPrint RIP

Wymagane warunki pracy:                      Wilgotność 40 – 60% temp. 18 – 24 °C

Zasilanie:                                               240 V, 380W max

 
Zastosowanie:
 • wszelkiego rodzaju gadżety – zapalniczki, karty czip
 • telefony, obudowy, pudełka osłony, podkładki pod myszy
 • standy, kartony, plexi, winyle, guma
 • metal, aluminium, tworzywa sztuczne, papiery
 • drewno, sklejka, maty, blaty, ekrany
 • ceramika, szkło, płytki, gres terakota
 • i wiele innych
 
Gwarancja:
 - Dwa lata gwarancji na drukarkę 
 
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia wynikające z błędnej obsługi maszyny przez operatora, stosowania nieoryginalnych części zamiennych lub nieoryginalnych materiałów eksploatacyjnych takich jak atramenty czy płyny czyszczące. 

Gwarancji nie podlegają także części eksploatacyjne, których zużywanie w czasie pracy jest rzeczą naturalną. 
 
W zestawie:
Kompletnie wszystko co niezbędne jest do rozpoczęcia pracy:

 - Atramenty – 250 ml każdego koloru.
 - Komputer - laptop do obsługi drukarki.
 - Komplet środków czyszczących.
 - Oprogramowanie oraz okablowanie drukarki.
 - Transport oraz instalacja w miejscu pracy.
 - Pakiet szkoleń.
 - Wsparcie serwisowe, telefonicznie oraz on-line ( zdalny dostęp do oprogramowania).
 - Wdrożenie sprzętu do produkcji.
 - Rok gwarancji na głowicę.
 - Dwa lata gwarancji na drukarkę.
 - Pakiet zapasowych części eksploatacyjnych.
 - Zestaw narzędzi do wykonywania podstawowych prac przy drukarce.
 
Pakiet zapasowych części eksploatacyjnych zawierający części do wymiany według harmonogramu  na 1 rok pracy. 

Laptop którego specyfikacja techniczna pozwala na swobodną pracę na oprogramowaniu przeznaczonym do obsługi drukarki.  
 
 
Oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu lub leasingu na zakup sprzętu o wartości do 100 000 zł netto. System przyznawania finansowania jest w pełni automatyczna wykonywana on-line i trwa ok. 15 minut. Klient może zmienić ilość rat (od 3 do 36 miesięcy), wpłata własna 10, 20 lub 30%, wykup zawsze 1%. Oprocentowanie stałe na poziomie 8,09%

Przykładowa kalkulacja: kwota 50 000 zł netto na okres 36 miesięcy :
Wpłata własna 10% - 4 065 zł
Wykup 1%
Rata miesięczna 1421,03 zł

Aby uzyskać więcej informacji o sposobach i warunkach finansowania zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy.
 
Chcielibyśmy abyście Państwo decydując się na zakup urządzenia do druku posiadali pełną świadomość co kupujecie. Przez wiele lat obserwując proces wdrażania urządzeń w różnych drukarniach oraz serwisując różnego rodzaju sprzęt cyfrowy zbieraliśmy informacje o problemach i kłopotach, często bardzo poważnych decydujących o przyszłym być albo nie być nowo powstałych firm. Doszliśmy do wniosku, że przy odpowiednio przeprowadzonym procesie doboru urządzenia do jego docelowego przeznaczenia oraz poprawnie przeprowadzonym procesie wdrożenia urządzenia w firmie, 95% codziennych problemów nie powinno istnieć, a koszty eksploatacyjne powinny być znacznie niższe.

Decydując się na współpracę z naszą firmą nie kupujecie państwo tylko drukarki ale kompletną technologie, proces szkolenia, wdrożenia i profesjonalną opiekę nad klientem. 100% satysfakcje z zakupu oraz szansę dla swojej firmy na spokojny rozwój.

Jesteśmy pewni jakości sprzedawanego przez nas sprzętu oraz własnej wiedzy, a więc najważniejsze co nas wyróżnia na rynku to:

Sprzedawane przez nas urządzenia to profesjonalny przemysłowy sprzęt dedykowany dla drukarni.

Gwarancja na głowice 1 rok w nowej drukarce oraz 2 lata gwarancji na pozostałe podzespoły drukarki z wyłączeniem części normlanie zużywających się w czasie pracy.

Praktyczne szkolenie – jak drukować ?

Praktyczne szkolenie – podstawy grafiki, w jaki sposówb przygotowywać pliki do druku.

Praktyczne szkolenie – czynności serwisowe oraz jak dbać o dobrą kondycje drukarki.

Praktyczne szkolenie – dostępne technologie druku, w co inwestować aby poszerzyć ofertę firmy.

Obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, a także serwis telefoniczny oraz on-line za pośrednictwem zdalnego dostępu do komputera i oprogramowania.
 
APEX 7110 - DRUK UV NA KAMIENIU Z UŻYCIEM PUNKTOWEGO LAKIEROWANIA
APEX 7110 DRUK NA 14 RÓŻNYCH MATERIAŁACH
APEX 7110 DRUK NA ETUI DO TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.