Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Drukarki UV » DRUKARKA UV APEX TX6090 / TX6040
DRUKARKA UV APEX TX6090 / TX6040DRUKARKA UV APEX TX6090 / TX6040DRUKARKA UV APEX TX6090 / TX6040DRUKARKA UV APEX TX6090 / TX6040DRUKARKA UV APEX TX6090 / TX6040
DRUKARKA UV APEX TX6090 / TX6040DRUKARKA UV APEX TX6090 / TX6040DRUKARKA UV APEX TX6090 / TX6040DRUKARKA UV APEX TX6090 / TX6040DRUKARKA UV APEX TX6090 / TX6040
Nowość

Drukarka Uv Apex Tx6090 / Tx6040

Apex

Dostępność: Dostępny

Lakierowanie: Tak

Głowica: EPSON TX800

Ilość głowic: 2

Ilość dysz: 180 x 6 ( x 2 głowice )

Pole druku: 60 x 90 cm

Wysokość druku: 13 cm

Kolorystyka: CMYK W / CMYK W V / CMYK LCLM W V

Wymiary drukarki: 170 x 160 x 55 cm

RIP: SAi PhotoPrint DX


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu
  • Klipy filmowe (2)
  • Recenzje produktu (0)
Skoro czytają Państwo ten tekst to znaczy, że mierzycie się z bardzo trudnym zadaniem wyboru i zakupu urządzenia do druku UV. Sprzedawane przez nas drukarki marki APEX to profesjonalny sprzęt, dedykowany dla małych, średnich i dużych drukarni. Dobór odpowiedniego sprzętu jest uzależniony od specyfiki produkcji, wielkości nakładów oraz oczekiwanego efektu końcowego. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcam do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Chętnie także zaprezentujemy drukarkę i wykonamy próbne nadruki w trakcie spotkania. 
 
Firma CapriCorn działa na rynku od 2009 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz wdrożeniami i doradztwem w zakresie cyfrowego druku na tkaninach oraz technologią druku atramentami światło utwardzalnymi. Bardzo bogate doświadczenie jakie posiadamy sytuuje nas jako jednego z najlepszych dostawców sprzętu DTG, UV oraz materiałów eksploatacyjnych w Polsce. Od kilku lat jesteśmy, także wyłącznym dystrybutorem atramentów DTG marki Image Armor, drukarek UV marki APEX oraz właścicielami marki drukarek odzieżowych DTG SmartJet produkowanych we Włoszech.  
 
Opis oraz najważniejsze cechy drukarki Apex  TX 6090 / TX 6040:

Piąta generacja drukarek UV oparta na systemie druku dwiema głowicami EPSON TX800, które gwarantują doskonałą jakość wydruku oraz są tanie w zakupie. Drukarki z serii TX posiadają szereg funkcji ułatwiających pracę oraz programowanie drukarki. Drukarka pracuje w polu 60 cm x 90 cm lub w wersji mniejszej 60 cm x 40 cm.

Automatyczne pozycjonowanie wysokości druku – urządzenie wyposażone w optyczne czujniki wychwytujące najwyższą krawędź drukowanego medium. Drukarka wyemituje głośny dźwięk ostrzegawczy lub w zależności od konfiguracji automatycznie dostosuje wysokość głowic do drukowanego medium.

Dwie Lampy LED – atrament utwardzany jest za pomocą światła UV emitowanego z lamy LED. Drukarka dysponuje dwiema lampami, jedna główna do utwardzania podstawowej warstwy nadruku, druga lampa do utwardzania lakieru jeżeli takowy występuje. System utwardzania jest przemyślany i pracuje w taki sposób aby osiągnąć jak najlepsze efekty druku. Lakier utwardzany jest z optymalnym opóźnieniem aby jego powłoka była gładka i osiągnęła odpowiedni blask.

Oprogramowanie – drukarka pracuje pod kontrolą autorskiego oprogramowania firmy APEX. Ripowanie plików odbywa się za pomocą programu SAi PhotoPrint z dożywotnią licencją.

Szybka transmisja danych – zrezygnowano z tradycyjnych pasm sygnałowych, które zostały zastąpione światłowodami oraz interfejsem USB 3.0.

Nowa ergonomiczna obudowa – obudowa wykonana jest w taki sposób aby dostęp do głowic, czujników, miejsc dokujących oraz innych części wymagających bezpośredniego czyszczenia zewnętrznego był bezproblemowy.

Modułowa konstrukcja – cała drukarka jest zbudowana z modułów elektronicznych w całości zaprojektowanych i wykonanych przez firmę APEX. Dzięki temu wymiana części oraz identyfikacja ewentualnych uszkodzeń maszyny jest bezproblemowa i nie generuje strat czasu. Operator drukarki po wstępnym szkoleniu z obsługi sprzętu jest w stanie wymienić 80% części we własnym zakresie. Dzięki temu nie są generowane dodatkowe koszty eksploatacyjne związane z usługami serwisowymi.

Atrament w odpowiedniej kondycji – najważniejszym czynnikiem w druku jest atrament oraz jego kondycja. Drukarka posiada mieszalniki białego atramentu oraz system jego cyrkulacji w obiegu bazujący na dodatkowej pompie perystaltycznej. System ogrzewania atramentu w damperach, który utrzymuje optymalną temperaturę tuszu dla głowicy. Jonizator powietrza zamontowany bezpośrednio przy głowicach zapobiegający niechcianym rozpyleniom atramentu w czasie druku.

Czystość pracy – dodatkowe wentylatory umieszczone po całej szerokości pracy drukarki odsysają powietrze z rozpylonymi drobinkami atramentu. Dzięki czemu czujniki optyczne i inne części drukarki zużywają się znacznie wolniej.

Elementy owalne - dodatkowa przystawka do druku na elementach okrągłych, takich jak kubki, butelki, szklanki, wazony itp. Prezentacje druku na elementach owalnych znajdą Państwo w dziale wideoteka na naszej stronie. 

 
Dane techniczne:

Maksymalne pole druku:                        40 cm x 60 cm  /  60 cm x 90 cm

Konfiguracja kolorystyczna:                   CMYK W / CMYK W V/ CMYK LCLM W V

Wysokość druku:                                   13 cm

System utwardzania:                              2x lampa UV led

Rodzaj atramentu:                                 APEX UV Hard lub soft

System zasilania atramentem:                Automatycznie mieszanie i cyrkulacja atramentu

Rozdzielczość druku:                             Od 720 do 2880 dpi

Rodzaj głowicy:                                      Epson TX800 Piezo

Oprogramowanie:                                  SAi PhotoPrint RIP

Wymagane warunki pracy:                      Wilgotność 40 – 60% temp. 18 – 24 °C

Zasilanie:                                               240 V, 380W max

 
Zastosowanie:
  • wszelkiego rodzaju gadżety – zapalniczki, karty czip
  • telefony, obudowy, pudełka osłony, podkładki pod myszy
  • standy, kartony, plexi, winyle, guma
  • metal, aluminium, tworzywa sztuczne, papiery
  • drewno, sklejka, maty, blaty, ekrany
  • ceramika, szkło, płytki, gres terakota
  • i wiele innych
 
Gwarancja:
 - Rok gwarancji na głowice drukującą 

 - Dwa lata gwarancji na drukarkę 
 
Gwarancji nie podlegają uszkodzenia wynikające z błędnej obsługi maszyny przez operatora, stosowania nieoryginalnych części zamiennych lub nieoryginalnych materiałów eksploatacyjnych takich jak atramenty czy płyny czyszczące. 

Gwarancji nie podlegają także części eksploatacyjne, których zużywanie w czasie pracy jest rzeczą naturalną. 
 
W zestawie:
Kompletnie wszystko co niezbędne jest do rozpoczęcia pracy:

 - Atramenty – 250 ml każdego koloru.
 - Komplet środków czyszczących.
 - Oprogramowanie oraz okablowanie drukarki.
 - Transport oraz instalacja w miejscu pracy.
 - Pakiet szkoleń.
 - Wsparcie serwisowe, telefonicznie oraz on-line ( zdalny dostęp do oprogramowania).
 - Wdrożenie sprzętu do produkcji.
 - Rok gwarancji na głowicę.
 - Dwa lata gwarancji na drukarkę.
 - Pakiet zapasowych części eksploatacyjnych.
 - Zestaw narzędzi do wykonywania podstawowych prac przy drukarce.
 
Pakiet zapasowych części eksploatacyjnych zawierający części do wymiany według harmonogramu  na 1 rok pracy. 

Laptop którego specyfikacja techniczna pozwala na swobodną pracę na oprogramowaniu przeznaczonym do obsługi drukarki.  
     
Chcielibyśmy abyście Państwo decydując się na zakup urządzenia do druku posiadali pełną świadomość co kupujecie. Przez wiele lat obserwując proces wdrażania urządzeń w różnych drukarniach oraz serwisując różnego rodzaju sprzęt cyfrowy zbieraliśmy informacje o problemach i kłopotach, często bardzo poważnych decydujących o przyszłym być albo nie być nowo powstałych firm. Doszliśmy do wniosku, że przy odpowiednio przeprowadzonym procesie doboru urządzenia do jego docelowego przeznaczenia oraz poprawnie przeprowadzonym procesie wdrożenia urządzenia w firmie, 95% codziennych problemów nie powinno istnieć, a koszty eksploatacyjne powinny być znacznie niższe.

Decydując się na współpracę z naszą firmą nie kupujecie państwo tylko drukarki ale kompletną technologie, proces szkolenia, wdrożenia i profesjonalną opiekę nad klientem. 100% satysfakcje z zakupu oraz szansę dla swojej firmy na spokojny rozwój.

Jesteśmy pewni jakości sprzedawanego przez nas sprzętu oraz własnej wiedzy, a więc najważniejsze co nas wyróżnia na rynku to:

Sprzedawane przez nas urządzenia to profesjonalny przemysłowy sprzęt dedykowany dla drukarni.

Gwarancja na głowice 1 rok w nowej drukarce oraz 2 lata gwarancji na pozostałe podzespoły drukarki z wyłączeniem części normalnie zużywających się w czasie pracy.

Praktyczne szkolenie – jak drukować ?

Praktyczne szkolenie – podstawy grafiki, w jaki sposób przygotowywać pliki do druku.

Praktyczne szkolenie – czynności serwisowe oraz jak dbać o dobrą kondycje drukarki.

Praktyczne szkolenie – dostępne technologie druku, w co inwestować aby poszerzyć ofertę firmy.

Obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, a także serwis telefoniczny oraz on-line za pośrednictwem zdalnego dostępu do komputera i oprogramowania.
APEX SERIA TX - PRZYSTAWKA OBROTOWA - LAKIER
APEX SERIA TX - DRUK NA CERAMICE

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.