Model:

MT1611GX / MT2513GX

Technologia druku:

Druk UV

Głowica:

Ricoh Gen6 / Gen5

Ilość głowic:

2 - 8

Pole druku:

160x110 / 250x130 cm Z - 80mm

Kolorystyka druku:

Dowolna kombinacja
CMYK LcLm W V

Prędkość druku:

Ricoh Gen6 MT1611GX
Standard: 26 m2/h
Production: 18 m2/h
High Precision: 13 m2/h

Ricoh Gen6 MT2513GX
Standard: 32 m2/h
Production: 22 m2/h
High Precision: 16 m2/h

Oprogramowanie:

SAi PhotoPrint

Interfejs:

USB

Zasilanie:

220 V / 50Hz

Wymiary urządzenia:

520cm x 270cm x 150cm

Eltron - drukarki UV dla profesjonalistów

Bez względu na to, jak wydajna jest drukarka, jest ona użyteczna tylko wtedy, gdy mamy możliwość  szybko i łatwo uzyskać najlepsze wyniki z powtarzalną jakością. Podczas gdy niektóre drukarki mogą wymagać od operatora technicznej wiedzy i umiejętności graficznych.

Wystarczy  laptop i nasze dedykowane oprogramowanie, a zautomatyzowane systemy utrzymują głowice w czystości i gotowe do użycia. Wystarczy dodać projekt, konkretny rozmiar, a system zajmie się wszystkim za Ciebie. Pomaga nawet w przypadku atramentów, błyskawicznie dostosowując się do dowolnego preferowanego atramentu UV, co pozwala skupić się na firmie, podczas gdy drukarka dba o wydruki.

Pod znajdują się wysokowydajne wentylatory, które tworzą próżnię, zasysając nośnik, aby upewnić się, że nie porusza się podczas procesu drukowania. Wersja z głowicami do lakierowania nadaje wydrukom połysk i estetyczne wykończenie. Wszystko to przy zachowaniu niesamowitej prędkości druku, osiągając nawet 32 mkw./godz. w trybie produkcyjnym, przy jednoczesnym zapewnieniu wyjątkowej jakości druku.

Głowice samoczyszczące, mieszalniki atramentów oraz inne systemy zabezpieczające  są sterowane automatycznie, dzięki czemu gdy nadejdzie czas drukowania, wiesz, że ta drukarka UV jest gotowa do pracy

Drukarka oraz głowice Ricoh są zbudowane tak aby przetrwać pracę przemysłową nawet dwuzmianową. Silna konstrukcja oraz wysoka jakość podzespołów w zestawieniu z łatwością obsługi tego urządzenia, czyni drukarkę MT jedną z najlepszych na rynku. 

Co dokładnie kupujesz?

1

Kompletnie wyposażone urządzenie

W zestawie z drukarką jest wszystko czego potrzebujesz na start. Otrzymujesz urządzenie w wybranej konfiguracji, niezbędne do działania okablowanie, oprogramowanie do obsługi drukarki, pakiet materiałów eksploatacyjnych na start, zestaw do konserwacji i czyszczenia.

2

Instalacja i uruchomienie

Nasi technicy odpowiednio wyregulują i uruchomią urządzenie w siedzibie firmy klienta. Przeprowadzą kalibracje początkową, zainstalują oprogramowanie i sprawdzą poprawność działania wszystkich systemów w drukarce. Jako nowy użytkownik nie musisz się niczym martwić w twoje ręce trafi sprawne i odpowiednio przygotowane do pracy urządzenie.

3

Pakiet szkoleń i wsparcie

Szkolenia to najważniejsze co u nas kupujesz. To ponad 15 lat doświadczenia i ogromne zaangażowanie. Szkolenia obejmują każdy aspekt pracy na drukarce. Omawiamy funkcje oprogramowania, pokazujemy jak czyścić konserwować drukarkę i oczywiście jak drukować. W trakcie szkolenia przeprowadzamy wdrożenie urządzenia do produkcji. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

Skontaktuj się!

Doradzimy w wyborze!