Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Technologia Druku UV » Drukarki UV płaskie » Drukarka UV - Excellent
Drukarka UV - ExcellentDrukarka UV - ExcellentDrukarka UV - ExcellentDrukarka UV - Excellent
Drukarka UV - ExcellentDrukarka UV - ExcellentDrukarka UV - ExcellentDrukarka UV - Excellent
NowośćDarmowa dostawa

Drukarka Uv - Excellent

Model: Excellent UV

Wymiary drukarki: 150cm x 160cm x 74cm

Głowica: EPSON XP600

Ilość głowic: 2 lub 3 EPSON XP600

Kolorystyka: CMYK LC LM W / CMYK W V / CMYK LC LM W V

Technologia druku: UV

Rodzaj atramentu: Atrament UV

Pole druku: 61cm x 90cm

Wydajność 4 Pass: 6m2 / H

Wydajność 6 Pass: 4m2 / H

Wydajność 8 Pass: 3m2 / H

Wydajność 12 Pass: 2m2 / H

RIP: SAi PhotoPrint

Warunki pracy: Temp: 18 - 25C / wilgotność 45% - 60%

Łączność: USB

Zasilanie: 220V


Zapytaj o cenę

 • Opis produktu
 • Recenzje produktu (0)
 
 


Drukarka UV MT - Excellent to nowa generacja drukarek UV. Dwie głowice Epson XP600, które wspierają wielotonową skalę szarości oraz technologię druku zmienną kroplą. Urządzenie może pracować w różnych konfiguracjach kolorystycznych: CMYK x2, CMYK+W, CMYK+W+V oraz CMYK+LCLM+W+V. Drukarka drukuje bardzo precyzyjnie i uzyskuje doskonałe kolory. Prędkość druku może osiągnąć nawet 10m2/H. Dodatkowo urządzenie jest łatwe w obsłudze i nie drogie w eksploatacji. Jest to idealny wybór dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Świetnie nadaje się do produkcji gadżetów reklamowych, etui na telefony, druku na drewnie, szkle, plastiku i praktycznie każdej powierzchni płaskiej.

Drukarka MT- Excellent jest obecnie najlepszym wyborem z dostępnych tego typu urządzeń na polskim rynku. Za stosunkowo nie wielkie pieniądze, otrzymujemy bardzo dobrze wykonaną drukarkę, wyposażoną w komponenty najwyższej, jakości, które gwarantują długą i niezawodną pracę.

Kilka ważnych argumentów, dlaczego warto wybrać MT - Excellent:

 

 • Rama urządzenia, zbudowana jest z profili aluminiowych oraz metalowych. Dzięki czemu cała konstrukcja jest bardzo stabilna. W trakcie druku drukarka nie przenosi drgań na blat. Nawet w trakcie szybkiego druku, gdy głowica przesuwa się z maksymalną prędkością, urządzenie pozostaje stabilne.
 • CPS - Circumfluence Protect SystemJest to funkcja, która ma za zadanie chronić układ zasilania atramentem przed nieszczelnością. W momencie detekcji nieszczelności układu, system automatycznie odetnie zasilanie atramentem.
 • CPF - Continuously Printout Function to proste programowe rozwiązanie pozwalające operatorowi wprowadzić do programu ilość kopii jaką drukarka ma wykonać. Po zmianie medium wystarczy wcisnąć przycisk wznowienia pracy.
 • CAS - Carrige Anti - Collision System to funkcja zabezpieczająca głowicę i karetkę głowic przed niekontrolowanym zderzeniem z elementem znajdującym się na balacie roboczym.
 • PHDS - Printing Height Detect System - Funkcja automatycznego pomiaru grubości drukowanego elementu. Urządzenie wykrywa odpowiednią wysokość i automatycznie pozycjonuje ustawienie głowic.
 • SVSS - Sectional Vacuum Suction System, blat roboczy wyposażony w odsysanie podzielony jest na trzy sekcje z oddzielnym systemem odsysania. Operator może uruchomić tylko tą sekcję podciśnienia, której aktualnie potrzebuje.
 • THK - Mute Linear Guide Rail, dzięki importowanym z Japonii silnikom oraz precyzyjnej prowadnicy liniowej, poziom emisji hałasu został zmniejszony do 40DB. To znacznie poprawia komfort pracy operatora.
 • AFS - Automatic Flashing Spray to funkcja automatycznego i kontrolowanego wyzwolenia pracy głowicy, w czasie, gdy na drukarce nie są prowadzone żadne prace. Funkcja ta zabezpiecza dysze głowicy przed zatkaniem.
 • LPC - UV Lamp Power Control jest to system pozwalający operatorowi na zarządzenie mocą lamp UV. Odpowiednio sterując mocą lamp możemy zapobiegać deformowaniu się wiotkich elementów w trakcie druku oraz oszczędzać energię i znacznie przedłużyć żywotność lamp.
 • SCO - Spot Color Option umożliwia grafikowi zdeklarowanie konkretnych miejsc w grafice, w których ma zostać wydrukowany biały podkład. W ten sposób można tworzyć tak zwane efekty 3D.
 • IWPT - Intelligent Wave Printing Technology to funkcja uruchamiana z poziomu oprogramowania. Głowica drukująca zmienia tryb pracy z liniowego na sinusoidalny, dzięki czemu na wydruku nie widoczny jest nieestetyczny efekt paskowania.
 • VIDT - Variable Ink Droplet Technology, czyli druk zmienną kroplą. Druk w tej technologii jest szybszy i zmniejsza zużycie atramentu o 30%. Nadruki są subtelniejsze i wyraziste.
 • SAi PhotoPrint - oprogramowanie Rip współpracujące niemalże z każdym popularnym oprogramowaniem graficznym. Wspiera pliki TIF, JPG, EPSPS, PDF, DCS2.0 itp.

Drukarka MT - Excellent znajduje zastosowanie w wielu przemysłach takich jak: dekoracje wnętrz, dekoracje na szkle, znakowanie produktów, produkty reklamowe i wystawiennicze, druk na skórze, wydruki artystyczne, meblarstwo i druk na drewnie, fotografie ślubne, obrazy, dekoracje ścienne.

Druk możliwy na różnych materiałach: szkło, ceramika, aluminium, drewno, metal, różne folie oraz banery, materiały elastyczne i silikonowe, panele ścienne, dywany, PCV, płótna, kamień.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.