Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Technologia Druku DTG » Drukarki DTG

Drukarki DTG

Drukarki DTG
Drukarki DTG drukują dowolną grafikę bezpośrednio na koszulki, torby, czapki, chusty lub innego rodzaju tekstylia, jest to popularny rodzaj sprzętu do zdobienia materiałów. Cyfrowa technologia DTG umożliwia szybką realizację tego rodzaju zamówień. Sprzęt do druku na tekstyliach wykorzystywany jest na szeroką skalę w branży odzieżowej oraz reklamowej przy tworzeniu firmowych gadżetów. To popularny sposób na naniesienie modnej grafiki czy zabawnego napisu na t-shirt. System składa się drukarki DTG, automatu lub manualnego przyrządu do nakładania podkładu oraz prasy termotransferowej, służącej do utrwalania zaprojektowanej wcześniej grafiki na tekstyliach. Zakup sprzętu to poważna inwestycja, dlatego warto dokładnie ją przemyśleć, biorąc pod uwagę wady i zalety technologii oraz jej przydatności pod kątem naszego biznesu. Chętnie objaśnimy wszystkie szczegóły dotyczące maszyn DTG i opowiemy, jak druk na tekstyliach wygląda w praktyce. Doradzimy także i wskażemy, który sprzęt będzie dla Państwa najlepszy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.  

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
DRUKARKA DTG SMARTJET PLUS

DRUKARKA DTG SMARTJET PLUS

Zapytaj o cenę
  • Drukarka do koszulek
  • Pole druku 39 x 49 cm
  • Opatentowany system prowadzenia koszulki
  • Oprogramowanie RIP firmy CadLink
  • Zamknięty system zasilania atramentem 
  • Jednostka drukująca Epson P800
  DRUKARKA DTG I - DTG2

  DRUKARKA DTG I - DTG2

  Zapytaj o cenę
   Przemysłowa drukarka DTG do bezpośredniego druku na tkaninach / koszulkach.  Wyposażona w 8 - kanałowe głowice Epson L1440. Optymalna konfiguracja kolorystyczna 2 x CMYK + 8 x W. Urządzenie współpracuje z atramentem KODAK SMART co czyni ją jedną z najbardziej ekonomicznych drukarek na rynku. Wyposażona w dwa naprzemiennie działające blaty o rozmiarze 500mm x 400mm lub jeden duży w rozmiarze 800mm x 500mm. Dwie głowice nakładają białą oraz kolorową warstwę jednocześnie, w jednym przebiegu. Pozwala to na wysoką wydajność, przy zachowaniu niskich kosztów produkcji oraz eksploatacji drukarki. 
    
   DRUKARKA DTG I - DTG ONE

   DRUKARKA DTG I - DTG ONE

   Zapytaj o cenę
    Przemysłowa drukarka DTG do bezpośredniego druku na tkaninach / koszulkach.  Wyposażona w 4 - kanałowe głowice Epson I3200. Optymalna konfiguracja kolorystyczna 4 x CMYK + 4 x W. Urządzenie współpracuje z atramentem KODAK SMART co czyni ją jedną z najbardziej ekonomicznych drukarek na rynku. Maksymalne pole druku 40 cm x 50 cm. Dwie głowice nakładają białą oraz kolorową warstwę jednocześnie, w jednym przebiegu. Pozwala to na wysoką wydajność, przy zachowaniu niskich kosztów produkcji oraz eksploatacji drukarki. 
     
    AUTOMATYCZNA LINIA DTG - EAGLE TX - S

    AUTOMATYCZNA LINIA DTG - EAGLE TX - S

    Zapytaj o cenę
     Zautomatyzowane wysoko wydajne urządzenie do druku materiałów w technologii DTG. Urządzenie może pracować w oparciu o 4 głowice, umożliwiając produkcję o wydajności sięgającej 120 koszulek czarnych na godzinę. Zautomatyzowany system transportu ramek, przyspiesza i ułatwia pracę operatora, który nie musi zmieniać pozycji pracy przy uzupełnianiu i ładowaniu materiałów.
     DRUKARKA DTG APEX NDTG6090

     DRUKARKA DTG APEX NDTG6090

     Zapytaj o cenę
      • Dwie głowice Epson TX800
      • Pole druku 60 x 90 cm
      • Duża ilość dodatkowych blatów
      • Oprogramowanie SaiRip oraz ApexRip
      • Zamknięty system zasilania atramentem 
      • Cyrkulacja oraz mieszanie atramentu białego