Nigdy nie używaj do czyszczenia głowicy lub układu zasilania atramentem alkoholi a w szczególności alkoholu izopropylowego IPA, współdziała on niekorzystnie z atramentami Kodacolor !!!!

Płyn Capping do stacji dokujących.
Ten produkt został specjalnie opracowany, aby utrzymać atrament w stanie mokrym. Pomoże zapobiec wysychaniu odsłoniętych elementów, szczególnie w warunkach niskiej wilgotności. Zalecany do użytku w czyszczeniu stacji dokujących, wycieraczek (viper), padów chłonących i wszystkich elementów otwartych, posiadających kontakt z atramentem. Można stosować na capping głowicy w ilości 5 – 10 ml przed zamknięciem głowicy na stacji dokującej.

Roztwór czyszczący Cleaning
Płyn czeszący przeznaczony do udrażniania głowic. Silne stężenie, przeznaczone do rozpuszczania zaschniętego atramentu. Stosować jedynie krótkotrwale, nie należy pozostawiać płynu w układzie drukarki na dłuższy czas, gdyż grozi to rozszczelnieniem głowicy.

Roztwór czyszczący Flashing
To jest łagodny roztwór wykorzystywany do codziennego czyszczenia oraz do usuwania atramentów z systemu zasilania tuszem drukarki. Może być pozostawiany w głowicy i systemie zasilania atramentem na dłuży okres czasu. Idealny do konserwacji nieużywanych drukarek DTG.

Waga 1 kg
Pojemność

0,5 Litr, 1 Litrów

Rodzaj

Flash, Capping, Cleaning

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Płyn czyszczący – Kodak”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.