MT - TEXi ROLL

Model:

TEXI BELT

Technologia druku:

Sublimacyjny, pigmentowy

Głowica:

EPSON i3200

Ilość głowic:

2 lub 4 Głowice

Pole druku:

Roll 160 cm
Roll 180 cm
Roll 320 cm

Kolorystyka druku:

2 głowice 2 x CMYK
4 głowice 4 x CMYK

Prędkość druku:

1 Pass: 220 m2 / H
2 Pass: 110 m2 / H
3 Pass: 80 m2 / H
4 Pass: 55 m2 / H

Oprogramowanie:

RIP SAi Photo Print

Interfejs:

USB

Zasilanie:

220 V / 50Hz

Wymiary urządzenia:

364cm x 137cm x 160cm

MT – TEXi Roll to urządzenie do druku na tekstyliach podawanych z rolki. Ploter ten jest bardzo wszechstronny i może pracować z różnego rodzaju atramentami. Bardzo często wykorzystywany do druku na papierze sublimacyjnym. Przy zastosowaniu dodatkowego modułu suszenia, może drukować bezpośrednio na tkaninach. Automatyczny system podawania i odbioru materiału oraz kontroli naprężenia. Dedykowany do tkanin o niskiej elastyczności. 

Drukarka wyposażona w głowice EPSON i3200 i może pracować w konfiguracji dwu lub cztero-głowicowej. W zależności od zapotrzebowania do wyboru mamy trzy rodzaje szerokości pracy: 160, 180 i 320 centymetrów. 

Ploter wyróżnia się bardzo wysoką jakością druku. Osiąga rozdzielczość 1440 dpi, co nie jest standardem wśród urządzeń wielkoformatowych i wyznacza nowy standard druku na rynku urządzeń. 

MT - TEXi ROLL - Ploter sublimacyjny

Wydajna i nowoczesna

TEXi Roll drukarka do sublimacji wyposażona w dwie lub 4 głowice drukujące zapewnia wydajność druku przy zachowaniu wysokiej jakości. Dla jeszcze bardziej wymagających klientów, istnieje możliwość instalacji sześciu głowic i znacznego zwiększenia wydajności urządzenia.

Atrament sublimacyjny lub tekstylny

Drukarka może pracować z różnego rodzaju atramentem. Najbardziej powszechne zastosowanie to druk sublimacyjny na papierze lub bezpośrednio na materiale. Zastosowanie dla materiałów sztucznych o niskiej elastyczności. Ploter ma także możliwość pracy z atramentami pigmentowymi, przeznaczonymi do materiałów naturalnych.

Wszechstronne urządzenie do druku na tekstyliach

Cyfrowa drukarka tekstylna MT TEXi Roll wykorzystuje najwyższej klasy głowicę drukującą Epson I3200 o wysokiej precyzji, rozdzielczość 1440 dpi. Głowice te są trwałe i świetnie nadają się do zastosowań w urządzeniach przeznaczonych do wysokonakładowej pracy. MT TEXi Rolll to przemysłowe urządzenie, które sprosta najwyższym wymaganiom.

Druk w technologii zmiennej wielkości kropli

Nowa technologia zmiennego sterowania kroplami pozwala precyzyjnie kontrolować każdy punkt, zapewniając piękny, ostry obraz i oszałamiającą płynną gradację, która sprawia, że drukowanie jest bardziej delikatne i dokładne. Wielkość kropli od 2,5 pl do 27 pl, a maksymalna rozdzielczość 1200 dpi pomaga zapewnić wyjątkową jakość obrazu. Dzięki tej technologii można uzyskać bardziej szczegółowe i płynniejsze wydruki gradientowe. Oznacza to, że jakość druku jest znacznie poprawiona, a także przyspiesza prędkość drukowania.

System transportu materiału

MT - TEXi Roll posiada zautomatyzowany system podawania o odbioru materiału. Elektronicznie sterowany mechanizm naprężaczy dba o gładkość materiału przesuwającego się pod głowicami drukującymi.

Podgrzewacz sublimacyjny ( opcja dodatkowa )

Drukarka może pracować w zestawieniu z podgrzewaczem sublimacyjnym który za pomocą lamp podczerwieni utrwala i wykańcza nadruk w technologii druku sublimacyjnego i pigmentowanego. W takiej konfiguracji urządzenie drukuje bezpośrednio na materiale z pominięciem papieru sublimacyjnego i procesu transferu.

SAi PhotoPrint

Oprogramowanie Rip współpracujące niemalże z każdym popularnym oprogramowaniem graficznym. Wspiera pliki TIF, JPG, EPSPS, PDF, DCS2.0 itp.

Konstrukcja i ergonomia

Ploter MT - TEXi Roll wykonany jest z podzespołów o bardzo wysokiej jakości. Elektronika oraz oprogramowanie systemowe marki BYHX. Części ramy oraz konstrukcja wykonana aluminium oraz stali dla zapewnienia sztywności i odpowiedniej wagi urządzenia. Części mechaniczne wykonane i montowane w Niemczech. Urządzenie zostało zaprojektowane i wdrożone do sprzedaży przez włoskie biuro projektowe druku cyfrowego PickeJET.

W skrócie rzecz biorąc ....

Ploter MT – TEXi Roll znajdzie zastosowanie przede wszystkim w firmach wykorzystujących metodę druku sublimacyjnego do nanoszenia grafik na materiały sztuczne. Świetnie nadaje się do druku na papierze sublimacyjnym, a przy zastosowaniu dodatkowego modułu wygrzewającego może drukować bezpośrednio na materiale. Zmniejszając tym samym koszty papieru sublimacyjnego i redukując ilość operacji, eliminując proces transferu grafik. 

Ploter rewolucjonizuje branżę, wytyczając nowe standardy jakości i prędkości druku. Z możliwością  pracy nawet na 6 głowicach i jakością druku 1440dbi obecnie nie ma sobie równych na rynku. Jest to najlepszy wybór w stosunku jakości do ceny.

Jest to urządzenie przemysłowe, dedykowane dla drukarni do pracy wysokonakładowej. Zaprojektowane w Europie i wykonane przy użyciu najwyższej jakości komponentów.

texi
texirol2

Co dokładnie kupujesz ?