Model:

MTE3200 / MTE1900

Technologia druku:

Ekosolwent

Głowica:

EPSON I3200

Ilość głowic:

2 / 3 / 4

Pole druku:

Szerokość 190 cm
Szerokość 320 cm

Kolorystyka druku:

4x CMYK

Prędkość druku:

4 Pass 80 m2 /h
6 Pass 61 m2 /h
8 Pass 42 m2 /h

Oprogramowanie:

PhotoPrint SAi

Interfejs:

USB

Zasilanie:

220 V / 50Hz

Wymiary urządzenia:

316cm x 85cm x 163cm

Eltron - Plotery solwentowe

Ploter ekosolwentowy, wyposażony w głowice ośmio-kanałowe Epson i3200 o szerokości druku 190 cm lub 320 cm. Bardzo solidne urządzenie przystosowane do produkcji ciągłej. Dedykowane dla drukarni reklamowych, do tworzenia aplikacji wewnętrznych. 

Ploter wyposażony w promiennik podczerwieni oraz zestaw wentylatorów do suszenia nadruku solwentowego. Opcjonalnie istnieje także możliwość zamontowania układu lamp UV LED, który przy zastosowaniu atramentów światło utwardzalnych pozwoli wykonywać druk w technologii UV.

 

Co dokładnie kupujesz?

1

Kompletnie wyposażone urządzenie

W zestawie z drukarką jest wszystko czego potrzebujesz na start. Otrzymujesz urządzenie w wybranej konfiguracji, niezbędne do działania okablowanie, oprogramowanie do obsługi drukarki, pakiet materiałów eksploatacyjnych na start, zestaw do konserwacji i czyszczenia.

2

Instalacja i uruchomienie

Nasi technicy odpowiednio wyregulują i uruchomią urządzenie w siedzibie firmy klienta. Przeprowadzą kalibracje początkową, zainstalują oprogramowanie i sprawdzą poprawność działania wszystkich systemów w drukarce. Jako nowy użytkownik nie musisz się niczym martwić w twoje ręce trafi sprawne i odpowiednio przygotowane do pracy urządzenie.

3

Pakiet szkoleń i wsparcie

Szkolenia to najważniejsze co u nas kupujesz. To ponad 15 lat doświadczenia i ogromne zaangażowanie. Szkolenia obejmują każdy aspekt pracy na drukarce. Omawiamy funkcje oprogramowania, pokazujemy jak czyścić konserwować drukarkę i oczywiście jak drukować. W trakcie szkolenia przeprowadzamy wdrożenie urządzenia do produkcji. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

Skontaktuj się!

Doradzimy w wyborze!