Model:

Eltron 60Pro

Technologia druku:

Druk DTF

Głowica:

EPSON I3200

Ilość głowic:

2 głowice

Pole druku:

Max szerokość 60 cm

Kolorystyka druku:

2x CMYK + 8x W

Prędkość druku:

6 Pass - 11mb /h
9 Pass - 8mb /h

Oprogramowanie:

CadLink Digital Factory 10

Interfejs:

Ethernet

Zasilanie:

220 V / 50Hz

Wymiary urządzenia:

130cm x 210cm x 130cm

Kilka słów od technologii DTF

DTF jest swego rodzaju dopełnieniem technologii DTG. Dla drukarni w których bazowym produktem jest zdobienie koszulek, DTF jest wstanie całkowicie wyprzeć, sublimacje i flex. Do najważniejszych cech tej technologii należy: 

 • Możliwość transferowania praktycznie na każdy rodzaj tkaniny odporny na temperaturę 160 stopni.
 • Brak koniczności stosowania podkładów przed drukiem.
 • Brak przygotowania produkcji.
 • Nie ma koniczności ciecia po obrysie.
 • Proces druku w całości zautomatyzowany.
 • Wysoka wydajność druku.
 • Wysoka jakość druku.
 • Łatwe pozycjonowanie druku na materiale.
 • Mniej odrzutów produkcyjnych.
 • Niskie koszty druku.
 • Nadruki miękkie i elastyczne. 
Linia Pro dedykowana jest do produkcji wysokonakładowej.  
Więcej ciekawych informacji o różnych technologiach druku można znaleźć na naszym blogu. Link w głównym menu strony.
Jest to pierwsza na rynku Drukarka DTF od podstaw zaprojektowana z myślą o druku DTF. Jednoczęściowa konstrukcja, jest pełną linią DTF. Jedno urządzenie zawiera w sobie dwugłowicową jednostkę drukującą, proszkarkę, tunel suszący oraz moduł chłodzenia i zwijania gotowej folii. Maszyna przede wszystkim charakteryzuje się zwiększoną wydajnością, sięgającą do 12 mb na godzinę. Takie parametry uzyskano dzięki zastosowaniu dwóch ośmio-kanałowych głowic EPSON i3200 i wydajnej proszkarki z transportem konwejerowym.  Urządzenie jest wstanie drukować na rolkach folii PET o szerokości maksymalnej 37 cm.  W zintegrowanej jednostce drukującej, zastosowano wszystkie niezbędne do bezproblemowej pracy systemy takie jak: detekcja zaciętej folii, system antykolizyjny w karetce głowicy, cyrkulacja i mieszanie białej farby, oraz system wstępnego podgrzewania folii w czasie druku. Wszystkie ustawienia i parametry urządzenia, programowane są za pomocą dotykowego  panelu sterowania, umieszczonego w wygodnym dla operatora miejscu. Maszyna dedykowana do produkcji wysoko nakładowej, bardzo wydajna. 

Co dokładnie kupujesz?

1

Kompletnie wyposażone urządzenie

W zestawie z drukarką jest wszystko czego potrzebujesz na start. Otrzymujesz urządzenie w wybranej konfiguracji, niezbędne do działania okablowanie, oprogramowanie do obsługi drukarki, pakiet materiałów eksploatacyjnych na start, zestaw do konserwacji i czyszczenia.

2

Instalacja i uruchomienie

Nasi technicy odpowiednio wyregulują i uruchomią urządzenie w siedzibie firmy klienta. Przeprowadzą kalibracje początkową, zainstalują oprogramowanie i sprawdzą poprawność działania wszystkich systemów w drukarce. Jako nowy użytkownik nie musisz się niczym martwić w twoje ręce trafi sprawne i odpowiednio przygotowane do pracy urządzenie.

3

Pakiet szkoleń i wsparcie

Szkolenia to najważniejsze co u nas kupujesz. To ponad 15 lat doświadczenia i ogromne zaangażowanie. Szkolenia obejmują każdy aspekt pracy na drukarce. Omawiamy funkcje oprogramowania, pokazujemy jak czyścić konserwować drukarkę i oczywiście jak drukować. W trakcie szkolenia przeprowadzamy wdrożenie urządzenia do produkcji. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

Skontaktuj się!

Doradzimy w wyborze!