W CapriCorn znajdziesz szeroki wybór maszyn, których potrzebuje nowoczesny zakład poligraficzny. Naszą specjalizacją są sprzęty umożliwiające efektowną realizację projektów wielkoformatowych na tekstyliach i syntetykach. Nasza oferta to przede wszystkim drukarki UV i DTG, systemy DTF, a także różnorodne plotery – dzięki nim przeniesiesz na odzież, baner czy szyld nawet najbardziej skomplikowane i wielobarwne grafiki. Wybór urządzenia jest poważną inwestycją, dlatego nie wahaj się z nami skontaktować – pomożemy Ci wybrać sprzęt idealny dla Twojego profilu działalności.

Praca z tkaninami i odzieżą

W ofercie CapriCorn znajdziesz urządzenia do druku na tekstyliach – dzięki nim możesz zachować wysoką dokładność i powtarzalność tworzonych wzorów. Znajdziesz tutaj:

  • drukarki DTG, dedykowane branży odzieżowej i marketingowi tekstylnemu – na przykład w produkcji firmowej odzieży czy gadżetów reklamowych;
  • systemy DTF, sprawdzające się doskonale w pracy z tkaninami naturalnymi i syntetycznymi, również w nanoszeniu wzorów w na trudno dostępne miejsca;
  • plotery sublimacyjne i tekstylne, pozwalające uzyskać wysokiej jakości nadruk odporny na czynniki zewnętrzne.

Każda z naszych maszyn wymaga różnego stopnia zaangażowania operatora oraz wykorzystuje unikalną technologię w nanoszeniu grafiki na materiał. Różnią się również rodzajem wykorzystywanego tuszu – te stosowane w systemach DTG są najbardziej neutralne dla skóry, dzięki czemu są najlepsze do odzieży, podczas gdy atramenty wykorzystywane w ploterach tekstylnych ze względu na ich odporność na czynniki zewnętrzne pozwalają tworzyć wyjątkowo trwałe flagi i banery.

Wszechstronne urządzenia poligraficzne

Grafika reklamowa umieszczana na tekstyliach ma szerokie zastosowanie w marketingu. W ofercie CapriCorn znajdziesz plotery solwentowe, które umożliwiają tworzenie wielkoformatowych grafiki o wysokiej trwałości. Urządzenia te idealnie sprawdzają się w przemyśle marketingowym przy produkcji atrakcyjnych wizualnie namiotów, stoisk, a nawet balonów. Drukarki UV to doskonałe rozwiązanie do pracy również na twardszych powierzchniach – umożliwiają nanoszenie grafik na syntetyki, polimery, a nawet szkło.

Skontaktuj się!

Doradzimy w wyborze!