Tusz DTF - materiały eksploatacyjne do druk DTF

Tusz DTF

Druk DTF staje się jedną z najpopularniejszych metod nanoszenia aplikacji graficznych na materiały tekstylne. Pomimo bardzo szybkiego rozwoju tej  technologii do tej pory na rynku brakowało markowego tuszu DTF. Na przeciw potrzebą drukarnią jako pierwsza wyszła firma Kodak, wprowadzając na rynek kompletny system druku DTF.   Nasza ofertę kierujemy do profesjonalnych drukarni oraz agencji reklamowych. Oferujemy pełną gamę materiałów eksploatacyjnych marki KODAK. Tusz DTF Kodak, Folia DTF Kodacolor oraz Klej w proszku Kodacolor.

Kodak to marka sama w sobie i chyba nikomu nie trzeba jej przedstawiać. Każdy z nas zna wiele świetnych produktów markowanych logiem Kodak. Technologia KODAK DTF to kompletny zestaw materiałów eksploatacyjnych do druku metodą DTF.  Jest to spójna linia produktów zaprojektowana tak aby umożliwić uzyskanie najwyższej jakości druków przy zachowaniu komfortu pracy. 

Najlepsze efekty uzyskamy używając pełnej linii produktów do druku DTF KODAK. Atramenty dedykowane są do materiałów naturalnych i sztucznych,  gwarantują długą i bezproblemową pracę głowic drukujących. Dzięki unikalnej strukturze atramentu i kleju, nadruki wykonane w technologii KODAK DTF cechują się elastycznością, trwałością i miękką strukturą. Folie doskonale absorbują atrament i nie przyciągają drobin kleju. Proszek gładko ześlizguje się z folii. Klej termiczny o wąskim zakresie aktywności termicznej sprawia, że proces transferu nadruku jest prosty i skuteczny.

Od wielu lat jesteśmy dystrybutorem materiałów eksploatacyjnych KODAK. Poniżej prezentujemy zestawienie produktów oraz ceny detaliczne na atramenty, folie PET oraz klej termiczny. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu. Zamówienia można składać także w naszym sklepie internetowym. 

Tusz DTF

Sklep
Atramenty DTG

Materiały dla DTG

Atramenty DTG, podkłady i płyny czyszczące do drukarek DTG

Atrament DTF

Materiały dla DTF

Atramenty DTF, kleje, folje, płyny czyszczące

Atramenty UV

Materiały dla UV

Atramenty UV, podkłady do szkła, płyny czyszczące, lakiery UV

Części do drukarek

Części do drukarek

Części do drukarek i ploterów

Prasy Termotransferowe

Prasy termotransferowe

Prasy termotransferowe