Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Technologia Druku DTF » Zestawy DTF » ZESTAW DTF MINI
ZESTAW DTF MINIZESTAW DTF MINIZESTAW DTF MINIZESTAW DTF MINI
ZESTAW DTF MINIZESTAW DTF MINIZESTAW DTF MINIZESTAW DTF MINI

Zestaw Dtf Mini

Model: MINI DTF LINE L1800

Głowica: EPSON L1800

Ilość głowic: 1

Kolorystyka: CMYK + W

Technologia druku: DTF

Rodzaj atramentu: Atrament DTF / DTG

Pole druku: A3 / A4 / Roll to roll szerokość 30 cm

RIP: AcroRIP

Warunki pracy: Temp 20 -25 / wilgotność 50%

Łączność: USB

Zasilanie: 220V


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)


DTF jest to nowa technologia druku na odzieży. Cały proces druku jest bardzo prosty i polega na nałożeniu grafiki na specjalną folie PET i pokrycie go proszkiem klejącym. Tak przygotowany nadruk może być wprasowany  praktycznie na każdy materiał tekstylny. Niewątpliwą zaletą jest brak konieczności stosowania dodatkowych podkładów na tkaniny, nie trzeba także grafiki wycinać na ploterach tnących. 

Proces druku DTF: 
1. Wydruk na drukarce DTF >
2. Pokrycie nadruku proszkiem DTF >
3. Suszenie nadruku >
4. Aplikacja na materiale. 

Kroki od 1 do 3 mogą być wykonane automatycznie za pomocą linii DTF. Aplikacje na materiale wykonujemy za pomocą zwykłej prasy płaskiej termotransferowej.  

Do druku wykorzystywane jest urządzenie Epson L1800 zmodyfikowane i przystosowane do druku DTF. Podajnik folii został zintegrowany z obudową. Urządzenie zostało także wyposażone w mieszalnik białego atramentu oraz elektroniczny moduł sterowania podajnikiem folii z roli, który sterowany jest za pomocą jednego przełącznika. 

Budżetowa linia do wykonywania nadruków metodą DTF. Dedykowana dla początkujących i małych firm usługowych. Linia kompletna składająca się z modyfikacji drukarki Epson L1800 oraz urządzenia do nakładania proszku i wygrzewania folii. Linia może pracować w konfiguracji Roll to roll na rolce folii o szerokości 30cm lub na arkuszach w rozmiarach A4 i A3.  W systemie druku z roli urządzenie pracuje w trybie automatycznym. Folia przeprowadzana jest z drukarki przez poweder. Finalny zadruk zwijany jest na rolę na końcu linii. Gdy drukujemy na arkuszach, proces nakładania proszku i suszenia nadruku musimy wykonać manualnie za pomocą prasy płaskiej. 

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.