Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Produkty polecane

Produkty polecane

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
DRUKARKA DTG SMARTJET PLUS

DRUKARKA DTG SMARTJET PLUS

Zapytaj o cenę
  • Drukarka do koszulek
  • Pole druku 39 x 49 cm
  • Opatentowany system prowadzenia koszulki
  • Oprogramowanie RIP firmy CadLink
  • Zamknięty system zasilania atramentem 
  • Jednostka drukująca Epson P800
  ZESTAW DTF MINI

  ZESTAW DTF MINI

  Zapytaj o cenę
   Zestaw do druku DTF - Smat JET DTF MINI to kompletna linia do produkcji nadruków w technologii DTF. Dedykowana do pracy z mniejszymi nakładami. Świetnie sprawdzi się w agencjach reklamowych, do druku na koszulkach, znakowania odzieży roboczej i technicznej, znakowania odzieży sportowej. Do najważniejszych cech urządzenia należą:
   • Zintegrowana drukarka DTF  ( drukarka + poweder w jednym urządzeniu).
   • Dwie głowice Epson XP600. 
   • Szerokość pracy 30 cm. 
   • W pełni automatyczna praca. 
   DRUKARKA DTG SMARTJET I - DTG2

   DRUKARKA DTG SMARTJET I - DTG2

   Zapytaj o cenę
    Przemysłowa drukarka DTG do bezpośredniego druku na tkaninach / koszulkach.  Wyposażona w 8 - kanałowe głowice Epson L1440. Optymalna konfiguracja kolorystyczna 2 x CMYK + 8 x W. Urządzenie współpracuje z atramentem KODAK SMART co czyni ją jedną z najbardziej ekonomicznych drukarek na rynku. Wyposażona w dwa naprzemiennie działające blaty o rozmiarze 500mm x 400mm lub jeden duży w rozmiarze 800mm x 500mm. Dwie głowice nakładają białą oraz kolorową warstwę jednocześnie, w jednym przebiegu. Pozwala to na wysoką wydajność, przy zachowaniu niskich kosztów produkcji oraz eksploatacji drukarki. 
     
    DRUKARKA DTG SMARTJET I - DTG1

    DRUKARKA DTG SMARTJET I - DTG1

    Zapytaj o cenę
     Przemysłowa drukarka DTG do bezpośredniego druku na tkaninach / koszulkach.  Wyposażona w 4 - kanałowe głowice Epson I3200. Optymalna konfiguracja kolorystyczna 4 x CMYK + 4 x W. Urządzenie współpracuje z atramentem KODAK SMART co czyni ją jedną z najbardziej ekonomicznych drukarek na rynku. Maksymalne pole druku 40 cm x 50 cm. Dwie głowice nakładają białą oraz kolorową warstwę jednocześnie, w jednym przebiegu. Pozwala to na wysoką wydajność, przy zachowaniu niskich kosztów produkcji oraz eksploatacji drukarki. 
      
     AUTOMATYCZNA LINIA DTG - EAGLE TX - S

     AUTOMATYCZNA LINIA DTG - EAGLE TX - S

     Zapytaj o cenę
      Zautomatyzowane wysoko wydajne urządzenie do druku materiałów w technologii DTG. Urządzenie może pracować w oparciu o 4 głowice, umożliwiając produkcję o wydajności sięgającej 120 koszulek czarnych na godzinę. Zautomatyzowany system transportu ramek, przyspiesza i ułatwia pracę operatora, który nie musi zmieniać pozycji pracy przy uzupełnianiu i ładowaniu materiałów.