Model:

DTF AIO EVO

Technologia druku:

Druk DTF

Głowica:

EPSON I3200

Ilość głowic:

2 głowice

Pole druku:

Szerokość 60 lub 40 cm

Kolorystyka druku:

2x CMYK + 8x W

Prędkość druku:

Do 12 mb /h

Oprogramowanie:

CadLink Digital Factory 10

Interfejs:

Ethernet

Zasilanie:

220 V / 50Hz

Wymiary urządzenia:

160cm x 210cm x 150cm

Eltron DTF AIOEVO

EVO to już trzecia generacja systemów DTF w konstrukcji AIO. Całość urządzenia zbudowana jest na jednej ramie co znacznie ułatwia ewentualną zmianę położenia maszyny. Konstrukcja szczególnie zalecana w firmach które nie dysponują dużą przestrzenią. Do najważniejszych cech należą 

  • Wysoka wydajność – do 12 mb /h
  • Dostępne modele o szerokości 40 lub 60 cm 
  • Automatyczny zamknięty obieg proszku 
  • Dwie głowice EPSON i3200
  • Oprogramowanie CadLink Digital Factory 10 DTF
  • Wbudowany pochłaniacz i filtr spalin 
  • Energooszczędny piec do wygrzewania folii
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • Konwejerowy pas transportowy z sekcją odsysania  
  • Małe straty foli w procesie startu i kończenia druku. 
 
Każdy system DTF jest dostarczany i instalowany w siedzibie firmy klienta. Przeprowadzamy także kompleksowe szkolenie z obsługi i konserwacji. Dodatkowo telefonicznie wsparcie techniczne i serwisowe u nas jest zawsze darmowe.  
 
Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego dla Państwa sprzętu. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji. 
DRUKARKA DTF

System DTF Eltron to znane i cenione w Polce urządzenia do druku DTF. Jest to już trzecia udoskonalona generacja tych świetnych maszyn. Bez wątpienia są to jedne z najlepszych, stabilnie działających drukarek na rynku. Sprzęt jest dedykowany do zastosowań profesjonalnych, z łatwością radzą sobie z dużym obciążeniem produkcyjnym i doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju agencjach reklamowych czy drukarniach. Bardzo dobre oprogramowanie sterujące oraz wysokiej klasy elektronika zastosowana w tych maszynach gwarantuje że wydruki będą powtarzalne, zgodne z wymogami technologicznymi, a co najważniejsze zachowują zawsze najwyższy standard estetyczny.  Wszystkie drukarki pracują na materiałach eksploatacyjnych marki Kodak z aktualnymi certyfikatami OEKO TEX.   

Co dokładnie kupujesz?

1

Kompletnie wyposażone urządzenie

W zestawie z drukarką jest wszystko czego potrzebujesz na start. Otrzymujesz urządzenie w wybranej konfiguracji, niezbędne do działania okablowanie, oprogramowanie do obsługi drukarki, pakiet materiałów eksploatacyjnych na start, zestaw do konserwacji i czyszczenia.

2

Instalacja i uruchomienie

Nasi technicy odpowiednio wyregulują i uruchomią urządzenie w siedzibie firmy klienta. Przeprowadzą kalibracje początkową, zainstalują oprogramowanie i sprawdzą poprawność działania wszystkich systemów w drukarce. Jako nowy użytkownik nie musisz się niczym martwić w twoje ręce trafi sprawne i odpowiednio przygotowane do pracy urządzenie.

3

Pakiet szkoleń i wsparcie

Szkolenia to najważniejsze co u nas kupujesz. To ponad 15 lat doświadczenia i ogromne zaangażowanie. Szkolenia obejmują każdy aspekt pracy na drukarce. Omawiamy funkcje oprogramowania, pokazujemy jak czyścić konserwować drukarkę i oczywiście jak drukować. W trakcie szkolenia przeprowadzamy wdrożenie urządzenia do produkcji. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

Skontaktuj się!

Doradzimy w wyborze!