Model:

TEXi MTP1908E

Technologia druku:

Druk sublimacyjny

Głowica:

EPSON I3200

Ilość głowic:

8

Pole druku:

Max szerokość 190 cm

Kolorystyka druku:

8x CMYK

Prędkość druku:

1 Pass 350m2 /h
2 Pass 200m2 /h

Oprogramowanie:

PhotoPrint SAi

Interfejs:

Ethernet

Zasilanie:

220 V / 50Hz

Wymiary urządzenia:

370cm x 130cm x 190cm

Eltron - Plotery tekstylne

Ploter tekstylny MTP1908E wyposażony w 8 przemysłowych głowic EPSON i3200 to urządzenie dedykowane dla profesjonalnych drukarni tekstylnych w których kluczowa jest wysoka prędkość druku przy zachowaniu doskonałej jakości druku. Ploter może drukować bezpośrednio na materiałach o niskiej elastyczności. Występuje także w wersji SUBLI. Urządzenie świetnie sprawdzi się w druku sublimacyjnym oraz bezpośrednim na materiale tekstylnym z roli. 

Drukarka szczególnie polecana dla producentów odzieży sportowej, tekstyliów zdobionych, oraz producentów odzieży damskiej. 

 

Co dokładnie kupujesz?

1

Kompletnie wyposażone urządzenie

W zestawie z drukarką jest wszystko czego potrzebujesz na start. Otrzymujesz urządzenie w wybranej konfiguracji, niezbędne do działania okablowanie, oprogramowanie do obsługi drukarki, pakiet materiałów eksploatacyjnych na start, zestaw do konserwacji i czyszczenia.

2

Instalacja i uruchomienie

Nasi technicy odpowiednio wyregulują i uruchomią urządzenie w siedzibie firmy klienta. Przeprowadzą kalibracje początkową, zainstalują oprogramowanie i sprawdzą poprawność działania wszystkich systemów w drukarce. Jako nowy użytkownik nie musisz się niczym martwić w twoje ręce trafi sprawne i odpowiednio przygotowane do pracy urządzenie.

3

Pakiet szkoleń i wsparcie

Szkolenia to najważniejsze co u nas kupujesz. To ponad 15 lat doświadczenia i ogromne zaangażowanie. Szkolenia obejmują każdy aspekt pracy na drukarce. Omawiamy funkcje oprogramowania, pokazujemy jak czyścić konserwować drukarkę i oczywiście jak drukować. W trakcie szkolenia przeprowadzamy wdrożenie urządzenia do produkcji. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

Skontaktuj się!

Doradzimy w wyborze!