Model:

MTR1804E

Technologia druku:

Ploter UV

Głowica:

EPSON I3200

Ilość głowic:

3

Pole druku:

Szerokość 180 cm

Kolorystyka druku:

3x CMYK / 2x CMYK +W

Prędkość druku:

6 Pass 9 m2 /h
8 Pass 6 m2 /h

Oprogramowanie:

PhotoPrint SAi

Interfejs:

USB

Zasilanie:

220 V / 50Hz

Wymiary urządzenia:

316cm x 85cm x 163cm

Eltron - Plotery UV do banerów

Ploter ekosolwentowy, wyposażony w głowice ośmio-kanałowe Epson i3200 o szerokości druku 180 cm. Bardzo solidne urządzenie przystosowane do produkcji ciągłej. Dedykowane dla mniejszych drukarni i agencji reklamowych do produkcji reklam zewnętrznych.  

Ploter wyposażony w dwie lamy UV do utrwalania nadruków. Standardowa prędkość druku to 9m2 /h. Kompaktowa konstrukcja mieszcząca się na mniejszych powierzchniach. Urządzenie solidne i bardzo łatwe w obsłudze. 

Co dokładnie kupujesz?

1

Kompletnie wyposażone urządzenie

W zestawie z drukarką jest wszystko czego potrzebujesz na start. Otrzymujesz urządzenie w wybranej konfiguracji, niezbędne do działania okablowanie, oprogramowanie do obsługi drukarki, pakiet materiałów eksploatacyjnych na start, zestaw do konserwacji i czyszczenia.

2

Instalacja i uruchomienie

Nasi technicy odpowiednio wyregulują i uruchomią urządzenie w siedzibie firmy klienta. Przeprowadzą kalibracje początkową, zainstalują oprogramowanie i sprawdzą poprawność działania wszystkich systemów w drukarce. Jako nowy użytkownik nie musisz się niczym martwić w twoje ręce trafi sprawne i odpowiednio przygotowane do pracy urządzenie.

3

Pakiet szkoleń i wsparcie

Szkolenia to najważniejsze co u nas kupujesz. To ponad 15 lat doświadczenia i ogromne zaangażowanie. Szkolenia obejmują każdy aspekt pracy na drukarce. Omawiamy funkcje oprogramowania, pokazujemy jak czyścić konserwować drukarkę i oczywiście jak drukować. W trakcie szkolenia przeprowadzamy wdrożenie urządzenia do produkcji. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

Skontaktuj się!

Doradzimy w wyborze!