Model:

MTH200G

Technologia druku:

Druk UV

Głowica:

Ricoh Gen6 / Epson i3200

Ilość głowic:

4

Pole druku:

Szerokość 200/180 cm

Kolorystyka druku:

2x CMYK / CMYKW+V

Prędkość druku Ricoh:

4 Pass 60 m2 /h
6 Pass 52 m2 /h
8 Pass 44 m2 /h
12 Pass 20 m2 /h

Oprogramowanie:

PhotoPrint SAi

Interfejs:

USB

Zasilanie:

220 V / 50Hz

Wymiary urządzenia:

316cm x 85cm x 163cm

Eltron - Plotery UV

Ploter UV, hybrydowy umożliwiający druk zarówna na materiałach z roli jak i płaskich. Urządzenie może być dowolnie konfigurowane w zakresie głowic Ricoh gen6 i gen5 oraz Epson i3200. Drukarki MTH200G o szerokości 200cm i MTH180E o szerokości 180cm są idealnym rozwiązaniem dla drukarni o szerokiej ofercie. Główne zastosowanie znajdują w przemyśle reklamowym. 

Hybrydy MT to drukarki przemysłowe do prac wysokonakładowych, dedykowane dla drukarni profesjonalnych potrzebujących urządzeń drukujących szybko i precyzyjnie. 

Co dokładnie kupujesz?

1

Kompletnie wyposażone urządzenie

W zestawie z drukarką jest wszystko czego potrzebujesz na start. Otrzymujesz urządzenie w wybranej konfiguracji, niezbędne do działania okablowanie, oprogramowanie do obsługi drukarki, pakiet materiałów eksploatacyjnych na start, zestaw do konserwacji i czyszczenia.

2

Instalacja i uruchomienie

Nasi technicy odpowiednio wyregulują i uruchomią urządzenie w siedzibie firmy klienta. Przeprowadzą kalibracje początkową, zainstalują oprogramowanie i sprawdzą poprawność działania wszystkich systemów w drukarce. Jako nowy użytkownik nie musisz się niczym martwić w twoje ręce trafi sprawne i odpowiednio przygotowane do pracy urządzenie.

3

Pakiet szkoleń i wsparcie

Szkolenia to najważniejsze co u nas kupujesz. To ponad 15 lat doświadczenia i ogromne zaangażowanie. Szkolenia obejmują każdy aspekt pracy na drukarce. Omawiamy funkcje oprogramowania, pokazujemy jak czyścić konserwować drukarkę i oczywiście jak drukować. W trakcie szkolenia przeprowadzamy wdrożenie urządzenia do produkcji. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

Skontaktuj się!

Doradzimy w wyborze!