Model:

MT-SF3306

Technologia druku:

Solwent

Głowica:

Spectra

Ilość głowic:

4 / 6

Pole druku:

Szerokość 320 cm

Kolorystyka druku:

2x CMYK

Prędkość druku:

Standard 360 m2 /h
High Precision 230 m2 /h
Ultra Precision 160 m2 /h

Oprogramowanie:

PhotoPrint SAi

Interfejs:

USB

Zasilanie:

220 V / 50Hz

Wymiary urządzenia:

515cm x 105cm x 145cm

Eltron - Plotery solwentowe

Ploter solwentowy, wyposażony w 6 głowic Spectra Starfire o szerokości druku  320 cm. Bardzo solidne urządzenie przystosowane do produkcji ciągłej. Dedykowane dla drukarni reklamowych, do tworzenia aplikacji reklamowych zewnętrznych o wysokiej trwałości

Ploter wyposażony w promiennik podczerwieni oraz zestaw wentylatorów do suszenia nadruku solwentowego.  Jest to urządzenie do produkcji wysoko nakładowej o bardzo solidnej i trwałej konstrukcji. Z przeprowadzonych testów wynika, że ploter może być poddawany bardzo wysokim obciążeniom produkcyjnym. Przystosowany do pracy w różnych warunkach a także w niższych temperaturach zimą na halach produkcyjnych. Typowo przemysłowy ploter, gwarantujący niezawodną pracę przez długi czas. 

 

Co dokładnie kupujesz?

1

Kompletnie wyposażone urządzenie

W zestawie z drukarką jest wszystko czego potrzebujesz na start. Otrzymujesz urządzenie w wybranej konfiguracji, niezbędne do działania okablowanie, oprogramowanie do obsługi drukarki, pakiet materiałów eksploatacyjnych na start, zestaw do konserwacji i czyszczenia.

2

Instalacja i uruchomienie

Nasi technicy odpowiednio wyregulują i uruchomią urządzenie w siedzibie firmy klienta. Przeprowadzą kalibracje początkową, zainstalują oprogramowanie i sprawdzą poprawność działania wszystkich systemów w drukarce. Jako nowy użytkownik nie musisz się niczym martwić w twoje ręce trafi sprawne i odpowiednio przygotowane do pracy urządzenie.

3

Pakiet szkoleń i wsparcie

Szkolenia to najważniejsze co u nas kupujesz. To ponad 15 lat doświadczenia i ogromne zaangażowanie. Szkolenia obejmują każdy aspekt pracy na drukarce. Omawiamy funkcje oprogramowania, pokazujemy jak czyścić konserwować drukarkę i oczywiście jak drukować. W trakcie szkolenia przeprowadzamy wdrożenie urządzenia do produkcji. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

Skontaktuj się!

Doradzimy w wyborze!