Model:

MTP3220

Technologia druku:

Ploter do flag

Głowica:

EPSON I3200

Ilość głowic:

4 / 3

Pole druku:

Max szerokość 200 cm

Kolorystyka druku:

4x CMYK

Prędkość druku:

2 Pass 140m2 /h
3 Pass 110m2 /h
4 Pass 80m2 /h

Oprogramowanie:

PhotoPrint SAi

Interfejs:

Ethernet

Zasilanie:

220 V / 50Hz

Wymiary urządzenia:

364cm x 130cm x 194cm

Eltron - MTP3220E - Tekstylny ploter do flag

Ploter sublimacyjny MTP3220E zaprojektowana do druku flag, wyposażony w 4 przemysłowe głowice EPSON i3200 to urządzenie dedykowane dla profesjonalnych drukarni tekstylnych w których kluczowa jest wysoka prędkość druku przy zachowaniu doskonałej jakości druku. 

Epson i3200, to najnowsze przemysłowe głowice, wykorzystujące technologię druku zmienną kroplą. Najmniejsza kropla może osiągnąć 2,5 pl, co zapewnia doskonałą jakość druku. Urządzenie drukuje szybko i oszczędnie.  Testowane w najcięższych warunkach pracy, konstrukcja spełnia wszystkie wymagania produkcji masowej. 

Drukarka szczególnie polecana dla producentów flag oraz reklamy na tekstyliach z roli 

 

Co dokładnie kupujesz?

1

Kompletnie wyposażone urządzenie

W zestawie z drukarką jest wszystko czego potrzebujesz na start. Otrzymujesz urządzenie w wybranej konfiguracji, niezbędne do działania okablowanie, oprogramowanie do obsługi drukarki, pakiet materiałów eksploatacyjnych na start, zestaw do konserwacji i czyszczenia.

2

Instalacja i uruchomienie

Nasi technicy odpowiednio wyregulują i uruchomią urządzenie w siedzibie firmy klienta. Przeprowadzą kalibracje początkową, zainstalują oprogramowanie i sprawdzą poprawność działania wszystkich systemów w drukarce. Jako nowy użytkownik nie musisz się niczym martwić w twoje ręce trafi sprawne i odpowiednio przygotowane do pracy urządzenie.

3

Pakiet szkoleń i wsparcie

Szkolenia to najważniejsze co u nas kupujesz. To ponad 15 lat doświadczenia i ogromne zaangażowanie. Szkolenia obejmują każdy aspekt pracy na drukarce. Omawiamy funkcje oprogramowania, pokazujemy jak czyścić konserwować drukarkę i oczywiście jak drukować. W trakcie szkolenia przeprowadzamy wdrożenie urządzenia do produkcji. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

Skontaktuj się!

Doradzimy w wyborze!