Model:

MTR1904G

Technologia druku:

Druk UV roll to roll

Głowica:

Ricoh Gen6

Ilość głowic:

4

Pole druku:

Szerokość 190 cm

Kolorystyka druku:

2x CMYK / CMYKW+V

Prędkość druku:

4 Pass 60 m2 /h
6 Pass 40 m2 /h
8 Pass 20 m2 /h
12 Pass 10 m2 /h

Oprogramowanie:

PhotoPrint SAi

Interfejs:

USB

Zasilanie:

220 V / 50Hz

Wymiary urządzenia:

316cm x 85cm x 163cm

Eltron - Plotery UV

Ploter UV, wyposażony w głowice Ricoh Gen6 o szerokości druku 190 cm. Bardzo solidne urządzenie przystosowane do produkcji ciągłej. Dedykowane dla drukarni reklamowych, do produkcji reklam zewnętrznych. Druk UV jest obecnie najtrwalszą metodą druku, szczególnie dedykowany do aplikacji zewnętrznych. Dzięki głowicom Ricoh, ploter gwarantuję stabilną pracę, wydajność i wysoką jakość druku. Ploter bardzo łatwy w obsłudze, nie sprawi problemów nawet operatorom z małym doświadczeniem. 

 

Co dokładnie kupujesz?

1

Kompletnie wyposażone urządzenie

W zestawie z drukarką jest wszystko czego potrzebujesz na start. Otrzymujesz urządzenie w wybranej konfiguracji, niezbędne do działania okablowanie, oprogramowanie do obsługi drukarki, pakiet materiałów eksploatacyjnych na start, zestaw do konserwacji i czyszczenia.

2

Instalacja i uruchomienie

Nasi technicy odpowiednio wyregulują i uruchomią urządzenie w siedzibie firmy klienta. Przeprowadzą kalibracje początkową, zainstalują oprogramowanie i sprawdzą poprawność działania wszystkich systemów w drukarce. Jako nowy użytkownik nie musisz się niczym martwić w twoje ręce trafi sprawne i odpowiednio przygotowane do pracy urządzenie.

3

Pakiet szkoleń i wsparcie

Szkolenia to najważniejsze co u nas kupujesz. To ponad 15 lat doświadczenia i ogromne zaangażowanie. Szkolenia obejmują każdy aspekt pracy na drukarce. Omawiamy funkcje oprogramowania, pokazujemy jak czyścić konserwować drukarkę i oczywiście jak drukować. W trakcie szkolenia przeprowadzamy wdrożenie urządzenia do produkcji. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

Skontaktuj się!

Doradzimy w wyborze!