Model:

Smart Jet ONE

Technologia druku:

Druk DTG

Głowica:

EPSON I3200

Ilość głowic:

2 głowice

Pole druku:

40 cm x 50 cm

Kolorystyka druku:

2x CMYK + 8x W

Prędkość druku:

A4:
Białe 50szt/h
Czarne 40 szt/h

A3+:
Białe 30szt/h
Czarne 20 szt/h

Oprogramowanie:

CadLink Digital Factory 10

Interfejs:

Ethernet

Zasilanie:

220 V / 50Hz

Wymiary urządzenia:

128cm x 138cm x 130cm

Kilka słów o DTG

Kompletna drukarnia DTG składa się z drukarki, urządzenia do nanoszenia podkładu na materiały oraz prasy lub innej maszyny do wygrzewania nadruków.

Proces druku składa się z następujących etapów:

  1. Przygotowanie produkcji czyli nanoszenie podkładu na materiały i suszenie.
  2. Wydruk grafiki
  3. Termiczne utrwalanie nadruku.

Wszystkie urządzenia oraz materiały eksploatacyjne wykorzystywane do wydruków DTG możecie państwo zakupić u nas w firmie. Chętnie pomożemy w dobrze odpowiedniego sprzętu. Dużo ciekawych informacji o technologiach druku zamieszczamy na naszym blogu. Link w głównym menu.

Stabilna ergonomiczna konstrukcja

Drukarka posiada własny kompatybilny z obudową stojak, który tłumi wszelkie drgania a także eliminuje niechciany efekt bujania drukarki w trakcie pracy. W dolnej części stojaka, znajduje się obszerna szafka pozwalająca na bezpieczne przechowywanie atramentów oraz innych materiałów eksploatacyjnych. Całość wyposażona jest w kółka, ułatwiające ewentualne przemieszczanie urządzenia. Operator ma bardzo łatwy dostęp do wszystkich punktów w drukarce, które wymagają uwagi, takich jak: stacje ssące, głowice, zbiorniki z atramentem.

Drukarka posiada dwie głowice Epson I3200 zamontowane w jednej osi z zachowaniem 10 cm przerwy pomiędzy nimi. Druk na ciemnych materiałach realizowany jest w jednym przejściu.

iWICS czyli inteligentny system zarządzania białym atramentem, w sposób ciągły miesza oraz cyrkuluje tusz w układzie. Do produkcji białego atramentu DTG używa się bieli tytanowej co sprawia że tusz biały w spoczynku rozwarstwia się, a na dnie pojemnika pojawia się osad z pigmentem. Dlatego tak bardzo ważne jest aby był on cyklicznie mieszany i cyrkulowany w obiegu drukarki. Odpowiednio zaprojektowany system zarządzania białym atramentem powinien pracować tak aby nie napowietrzać tuszu i nie dopuścić do jego rozwarstwienia.

Pozycjonowanie wysokości z jaką głowice przemieszczają się nad drukowanym materiałem wykonywana jest automatycznie. Drukarka wyposażona jest w czujniki laserowe, które precyzyjnie pozycjonują głowice. Z czujnikami zintegrowany jest system antykolizyjny, który dba aby nie doszło do uszkodzenia głowic.

Oprogramowanie CadLink posiada bardzo wiele ciekawych funkcji, które znacznie ułatwiają prace z drukarką. Do najważniejszych cech programu należą: kalkulacja kosztów druku, generowanie białej maski, możliwość profilowania kolorystycznego, edycja krzywych kolorystycznych, łatwa obsługa.

Co dokładnie kupujesz?

1

Kompletnie wyposażone urządzenie

W zestawie z drukarką jest wszystko czego potrzebujesz na start. Otrzymujesz urządzenie w wybranej konfiguracji, niezbędne do działania okablowanie, oprogramowanie do obsługi drukarki, pakiet materiałów eksploatacyjnych na start, zestaw do konserwacji i czyszczenia.

2

Instalacja i uruchomienie

Nasi technicy odpowiednio wyregulują i uruchomią urządzenie w siedzibie firmy klienta. Przeprowadzą kalibracje początkową, zainstalują oprogramowanie i sprawdzą poprawność działania wszystkich systemów w drukarce. Jako nowy użytkownik nie musisz się niczym martwić w twoje ręce trafi sprawne i odpowiednio przygotowane do pracy urządzenie.

3

Pakiet szkoleń i wsparcie

Szkolenia to najważniejsze co u nas kupujesz. To ponad 15 lat doświadczenia i ogromne zaangażowanie. Szkolenia obejmują każdy aspekt pracy na drukarce. Omawiamy funkcje oprogramowania, pokazujemy jak czyścić konserwować drukarkę i oczywiście jak drukować. W trakcie szkolenia przeprowadzamy wdrożenie urządzenia do produkcji. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

Przykładowy zestaw DTG

dtg1-1

Drukarka DTG

Smart Jet ONE - drukarka DTG

vipermini-ikona

Nanoszenie podkładu

Viper MINI urządzenie do nanoszenia podkładu DTG na materiały tekstylne

Senko 2

Prasa termiczna

Prasa do termicznego utrwalana nadruków. Dedykowana do DTG

Skontaktuj się!

Doradzimy w wyborze!